Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hetero férfiként keressek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero férfiként keressek férfit ha nőt nem találok? Extrémebb dolgokra.

Figyelt kérdés
Szeretném kipróbálni hogy milyen az alárendelt női szerep. Vonzanak a női ruhák, kötözés, alázás, de hetero vagyok. Szerintetek érdemes kipróbálnom férfival? Nem tudom tetszene-e. Nőkről fantáziálok. 25/F
2018. dec. 29. 16:08
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Ha ennyit kérdezel miért nem privátban? :D
2018. dec. 29. 17:27
 12/18 anonim ***** válasza:
63%
Kisfiam, te minden vagy csak nem hetero.
2018. dec. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
68%
Csak érdeklődöm... de ha te is: nem zárkózom el tőle :P.
2018. dec. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
70%
El kell, hogy fogadd: nem vagy hetero.
2018. dec. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Hát ha már ennyit írtál érdekel ki vagy :D
2018. dec. 29. 18:16
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Na meg is van az első pasid. Semmi baj nincs azzal, ha biszex vagy, csak fogadd el.
2018. dec. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha téged vonz, hogy beöltözz nőnek, és egy másik pasi megalázzon, mint egy nőt, akkor sok mindent el lehet mondani rólad, csak azt nem, hogy hetero vagy. Biszex vagy, kár ezt szépíteni. Ehhez csak annyit tudok még hozzátenni, hogy legyen szerencséd, és sikerüljön megélni a vágyaidat.
2018. dec. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, az ilyen alázós dolgok jobban működnek férfi-férfi között, főleg ha eldurvul a dolog. Egy másik pasit könnyebben üt egy pasi, mint egy nőt, főleg ha az a barátnője. Én imádom az alázást, mindkét oldalon, szeretem, ha heterók és bik is nyitottak rá. :)

27/f

2018. dec. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!