Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez miért van így szerintetek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van így szerintetek? 18/F

Figyelt kérdés
Nemrég rájöttem, hogy biszex vagyok. Nagyobbrészt a nők izgatnak, de vannak kisebb időszakok amikor csak a férfiakat kívánom, de nagyon. És az ilyen időszakokban ha nőre próbálok masztizni, nagyon unom közben, és még sokszor le is lankadok.. Viszont ha sexy pasira csinálom, jobban állok mint bármikor,és nagyon élvezem. Viszont az ilyen időszakok kb egy hétig szoktak tartani, utána megunom a férfiakat, és sok ideig csak a nőket kívánom, a férfiak nem is izgatnak. Viszont ezek mellett a férfiak szerelmileg nem érdekelnek, csak szexuálisan izgatnak, tehát nem tudnék ferfival járni. És ezek az időszakok nem fognak problémát jelenteni ha később barátnőm lesz? Pl ha együtt lennék vele egy ideje és egyszer csak a férfiak kezdenek el izgatni, és nőkre fel sem áll, mit tudok csinálni?
2018. dec. 28. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem amikor csajom van, vagy épp rá vagyok indulva egy csajra, és esélyem van nála, egyáltalán nem is jutnak eszembe a fiúk. Ha nincs pina, akkor nekem is egy idő után újra eszembe jutnak a srácok, és vannak időszakok, amikor olyan jó velük, hogy nem is érdekelnek a csajok. Aztán megint visszaváltozok, mintha heteró lennék. Viszont amikor kielégített az egyik, nem kívántam a másikat, szóval nálam nem vezet megcsaláshoz. Persze ki tudja, ha lett volna olyan hosszú kapcsolatom nővel, hogy megunjam, megcsaltam volna-e egy fiúval, azt nem tudom, nálam időben egymás után váltogatták egymást a hetero/homo vágyak. (40/bi)
2018. dec. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
5%

Nem vagyok biztos, hogy biszex vagy.

Attól még nem biszex valaki, ha olykor a pasik is izgatják. Csak akkor az, ha már mindkét nemmel ki is próbálta és mindkettő ugyanannyira bejön.

Én például nem hiszem, hogy képes lennék egy olyan farkat megfogni, ami nem az enyém. Viszont van, hogy meglátok egy fiatalabb fiút meztelen felsőtesttel és megtetszik nekem.

Azon nem kell aggódnod, hogy mi lesz, majd ha lesz barátnőd. Könnyen lehet, hogy ez a probléma nem fog előjönni, mert sokkal könnyebben feláll, ha fizikailag ott van egy nő, mintha csak gondolsz rá vagy nézegeted.

38F

2018. dec. 29. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van benned biszex hajlam. Ez nem baj, de azt se mondom, hogy örülni kell. Inkább azt mondom, hogy igyekezni kell, hogy el tudd fogadni magad. A biszex pasik jelentős hányada, ahogy te sem, érzelmileg nem tud kötődni egy másik férfihez. Nincs romantika, szerelem, csak a szex. Az is természetes, hogy nem egyformán vonzódsz mindkét nemhez. Ez nálam is megvan, nem csinálok problémát belőle. Feleségem van, és van, hogy a pasik indítanak be, gondolatilag. Ez nem jelenti azt, hogy el indulok pasizni. Az ugyanolyan megcsalás lenne, mintha csajoznék. Azt tudom mondani neked, hogy lehet normális, értsd, hetero párkapcsolatod. Az lenne azért a legjobb, ha olyan csajjal jönnél össze, aki el tudja fogadni a biszexualitásodat.
2018. dec. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!