Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Normálisak ezek a vágyak? 21/F

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normálisak ezek a vágyak? 21/F

Figyelt kérdés
Egészen idáig teljesen heterónak gondoltam magam, de mostanában bizonyos dolgok elkezdtek érdekelni amik eddig nem, pl farkakról meg szopásról.. esetleg több szubmisszív dologról is fantáziálok néha. Még mindig leginkább csak a lányokat szeretem, és azon a pár dolgon kívül a férfiakkal való lét taszít és nem tudnám elképzelni hogy akármilyen érzelmi kapcsolatban legyek egy férfival. Sokan vannak ilyen bi-curious állapotban, vagy ez furcsa?

2018. dec. 27. 23:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Sok biszex pasit csak a szex érdekel egy másik férfivel. Az érzelmek, a romantika, természetesen a szex mellett, marad a csajoknak. Az, hogy vannak félelmeid, természetes. Nekem is voltak, amíg egy nálam idősebb férfi, nem engedve teret a félelmeimnek, határozottan, de azért figyelve arra, hogy nekem jó legyen, megszopatott. Ami akkor némi meglepetést okozott, az első fél perc után élveztem, hogy a számban volt a farka, és a végén telelőtte a számát.
2018. dec. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Szerintem nekem is erre vagy ilyesmire lenne szükségem, legutóbbi válaszoló.. Mert ilyen télen nagyon határozottla és félénk vagyok.. Kéne valaki határozottabb, már már irányíto személy aki irányítana mert full passzív vagyok
2019. jan. 1. 12:41
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Keress, és találsz minden jóra partnert!
2019. jan. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
De nem tudom hol lehetne könnyen és diszkréten találni ilyenhez valakit :/
2019. jan. 1. 21:52
 15/16 anonim ***** válasza:

rengeteg sok meleg társkereső van.

nemmelesleg a kérdésedet olvasva, biztos akad, aki már rád is írt 😃.

nekem az első nem volt jó, túl félénk voltam én is, de nem adtam fel, a következő próbálkozásaim már jobban sikerültek.

(az első srácnak baromi nagy farka volt, fájt😃 nameg elment 1 perc alatt, szal nem volt valami nagy élmény)...

keress olyat, aki csak közös masztit, orált akar, van sok olyan lassú kezdés, nem kapsz rögtön sokkot 😃

2019. jan. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ja
2019. febr. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!