Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ezmiatt biszex vagyok? 18/F

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezmiatt biszex vagyok? 18/F

Figyelt kérdés
Régen mindig csak a nők izgattak, de most van valaki akivel a múltkor még a boltból is csak mosolyogva engedtek ki engem, és furán néztek rám egy ideje vele.. Nem értettem miért, és nem is éreztem semmi különöset először ezen kívül. Aztán azon kaptam magam, hogy éjszaka őrá gondolok és tiszta merev vagyok rá... És ha rá gondolok hogy ez a férfi meztelenül itt lenne, mégjobban felizgulok.. Es rendkívül kívánom...
2018. dec. 27. 00:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2018. dec. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja
2018. dec. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
úgy tűnik, hogy igen.
2018. dec. 27. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2018. dec. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, ez csak homoerotikus képzelgés.
2018. dec. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Nekem többen, pszichológusok is azt mondták, a legtöbb ember nem hetero, hanem biszex, csak hát ezt nem szívesen látják be, még maguk előtt sem, mert akkor "félig melegek" és az még manapság is szörnyűséges bűn sok helyen. Nagyot nevettem például, mikor a kifejezetten homofób anyám egyszer elkezdte ecsetelni, hogy egy bizonyos nő mennyire szexi meg szép meg elég egyértelmű volt, hogy gyakorlatilag bejön neki az illető, szóval gyakorlatilag biszex "tünetei" voltak, de végül is nem zaklattam fel azzal, hogy rámutassak erre. :D De nagyon sokan irtóznak a saját szexualitásuk beismerésétől, ami valahol érthető. Én sem reklámozom a sajátom. Pedig a biszexualitás egy skála, nem 50-50%-ban van rákattanva az ember mindkét nemre ugyanúgy. Én is ennek köszönhetően merem már magam "felcímkézni" biszexuálisnak, mert ugyan nő vagyok, és az esetek nagy részében a férfiak érdekelnek, de volt már rá példa, hogy nő is felkeltette az érdeklődésem, csak jóval kevesebb alkalommal, mint férfi. Az alapján, amit most leírtál, te is biszex vagy, csak valószínűleg téged is többször izgat az ellenkező nem, mint a sajátod. Szerintem nincs ebben semmi különös, és nincs is mit szégyellni rajta.
2018. dec. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Biszex vagy, nincs ezzel semmi baj.
2018. dec. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!