Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A biszex srácok ezért miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A biszex srácok ezért miért sértődnek be?

Figyelt kérdés
Ha egy biszex fiú, elkezd ismerkedni egy normális, egészséges, hetero lánnyal, és elmondja a lánynak, hogy ő biszex, majd erre a lány elhajtja, akkor miért sértődik meg a lányra? Komolyan azt hiszi a srác, hogy így is kell egy normális lánynak?

2018. dec. 24. 11:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
Nekem 3 éve van kapcsolatom nővel, ami jól működik, de ha megtudná, hogy bi vagyok, akkor kidobna... de miért? Mi változik, ha eddig is az voltam, de jól ment minden?
2018. dec. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
40%
Mert a fiúk ilyenek. Nemcsak a biszexek, ha valami más miatt pattintod, akkor is megsértődnek és utána mi vagyunk a rosszak...
2018. dec. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%

Engem nem zavarna ha bi lenne. Nem az a lényeg, hogy a saját nemét is szereti, hanem az, hogy engem szeressen, és ne csaljon meg.


L

2018. dec. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
81%
Az ilyen nyomorék embereknek mint ti nem is járna egy normális fiú se. Komolyan nem vagytok normálisak. Remelem veletek se jó. Össze majd senki mert már fogtatok faszt. Miért számít ha valaki biszexuális ? Miben változtat a kapcsolaton? ELÁRULOM. Semmiben.
2018. dec. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
81%

A barátom biszex ès lassan egy ève vagyunk együtt. Azonkìvül, hogy a sajàt nemèhez is vonzòdik ugyanolyan a kapcsolatunk, mintha heterò lenne.

Nem igazàn èrtem èn az ilyen lànyokat

2018. dec. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem idióta az a biszex srác, aki elmondja egyáltalán bárkinek, hogy biszex, nem csak leendő barátnőnek, de családnak, barátoknak, ismerősi körnek is. Jó, még talán Pesten kicsit nagyobb az elfogadók aránya, mint vidéken, de ott sem annyival. Rég megtanultam tartani a számat. Erről soha nem fog senki tudni, aki ismer, csak én.


Aki elmondja, az kiáll a pofonért a sarokra. Feleslegesen kockáztat. Szinte biztos hogy csak veszíthet, de nyerni nem nyerhet semmit.


25/F, biszex

2018. dec. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
78%

Én örülnék ha elmondaná nekem, hogy biszex mert bízik annyira bennem, hogy elmerje nekem mondani.

Aki emiatt kidobja a másikat mert biszex az egy rohadt nagy homofób ember.

2018. dec. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem azért sértődött meg, mert úgy gondolta, hogy elfogadod teljesen, olyan amilyen. Te nem fogadtad el és ki is dobtad. Nem is értem, hogy mit vártál.
2018. dec. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
67%
Mondjuk ilyen felfogással eleve nem normális a lány...
2018. dec. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
83%
Miért gondolod, hogy normális lány vagy? Én is csaj vagyok és nem lenne probléma, ha a pasim biszex lenne, mert nem vagyok egy érzéketlen tuskó. Gondolom homofób is vagy. Gratulálok!
2018. dec. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!