Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A biszex srácok ezért miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A biszex srácok ezért miért sértődnek be?

Figyelt kérdés
Ha egy biszex fiú, elkezd ismerkedni egy normális, egészséges, hetero lánnyal, és elmondja a lánynak, hogy ő biszex, majd erre a lány elhajtja, akkor miért sértődik meg a lányra? Komolyan azt hiszi a srác, hogy így is kell egy normális lánynak?

2018. dec. 24. 11:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
92%
Azért mert egy normális, heteró lány is tudhatja azt, hogy a szexuális orientációnk nem választás kérdése. Ezek szerint a "normális, heteró lány" előítéletes, homofób, akinek nem voltak érzelmei a biszex fiú felé. A fiú csak örülhet neki mert mivel a biszexek a legnagyobb többség úgyis lesz lány aki elfogadja.
2018. dec. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
21%

Mert fel sem fogják, hogy egy nőnek GÁBOR kell, nem pedig valaki, aki néha Gáborka, néha meg Gabriella.

Ráadásul ott vannak ugye a betegségek is, amik a homokozóban jobban terjednek.


Egy normális lánynak megalázó, ha a pasija hazajön egy másik pasi által megfarkalva.

2018. dec. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
80%
#12: Ha a biszex férfi jár egy nővel, akkor miből gondolod hogy mások által megfarkalva jönne haza? Ne magadból induljál ki, attól hogy valaki biszex, még nem szokott félrekúrni, IQ-bajnok.
2018. dec. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
71%
Olyan nőt kell keresni aki nyitott, értelmes. Én pl. eltudnám fogadni, hogyha szeretek valakit a biszexségét, de biztos más lányok is. Csak legyen hűséges, meg ha vannak ilyen vágyai pl.megdugnám. Sok heteró kapcsolatot láttok amiben a férfi, más nőkkel lép félre, a felesége mellett. Pedig ők szabadon megélhetik a vágyaikat a feleségükkel. Akkor nehogy már azért ítéljek el egy fiút mert fiúval volt, ettől még lehet értékesebb ember mint sok feleségét csaló heteró férfi.
2018. dec. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
68%

11.


Arról sem tehet egy nő sem, ha undorítja a gondolat, hogy a srác szájában vagy seggében járt már egy másik férfi farka. Ez sem választás kérdése, hogy bocsi, akkor engem mostantól ez a dolog nem fog zavarni

2018. dec. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
59%
15. Ne járj akkor vele ha zavar. Mellesleg semmi különbség nincs abban, hogy egy másik nő seggében járt előtted, a nemi szervét nyalogatta, vagy egy fiúval volt.
2018. dec. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
43%

Én meleg srác vagyok, és nem tudnék elviselni egy biszex srácot. Nem azért, mert kacsingatna néha egy nő felé, mert kellene néha egy punci, én alapból a nyitott kapcsolatokban hiszek, nem vagyok monogám. De azt nem tudnám feldolgozni, ha egy nőre cserélne, megházasodna, gyereket vállalna, én meg lennék a hoppon maradt ratyi akinek se kutyája se macskája.

Szóval megértem, ha egy heteró MONOGÁM lány nem vágyik egy olyan srácra, aki mellette kívánja a seggbekukit.

25f

2018. dec. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy homofób csaj elég álszent, az rendben van hogy ő együtt van egy sráccal, de ha egy srác csinálja az már nem jó, gáz...
2018. dec. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
79%

Miért sértődöm be?

1) Talán azért mert mindig az a mantra megy, hogy legyek őszinte. Ha az vagyok, az se jó.

2) Ha valami átlagtól eltérés van, akkor rögtön mehetsz a kukába. Legyél egy átlagos, vagy tökéletes ember, és akkor majd szóba állnak veled. Ez miféle attitűd, milyen világ ez?

Borzasztó felszínes az ilyen ember

3) Tudatlanság. Nem érti meg, hogy attól hogy a fiúkat IS szeretem, ettől még ez a hetero kapcsolatomon nem fog érződni, főleg ha a lány nem szeretné hogy érződjön.

2018. dec. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
79%

Egyébként fel se fogod, hogy a szűklátókörűségeddel saját magaddal ba..szol ki.

Egy csipetnyi nyitottság sosem árt.. és nem arra gondolok, hogy pride zászlóval vonulj az Andrássy-n, hanem egy egészséges nyitottság a világra és az emberekre.


Mert saját magaddal szúrsz ki adott esetben, ahogy írtam. Pl. mi van ha a biszex srác egy odaadó, figyelmes társ lenne, aki jó az ágyban is stb.. És te ellökted magadtól csak azért mert bi.

Aztán majd találsz egy átlagos hétköznapi embert, aki lehet hogy majd megcsal, vagy nem tud kielégíteni, stb.. Aztán majd megy a sírás hogy mindig a hülyéket fogod ki.

2018. dec. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!