Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, nálatok hány mínusz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok hány mínusz pontról indulna a srác, ha tudnátok róla, hogy crossdresser, travi vágyai is vannak?

Figyelt kérdés

2018. dec. 22. 14:05
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
62%
Milyen toleránsak és empatikusak az ide író nők. És még ti akartok egyenjogúságot. :)
2019. febr. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem jogunk van azzal összejönni akivel szeretnénk, és ugyanúgy elutasítani azt akivel nem szeretnénk. Ha valakit nem vonz hogy úgy szexeljen a pasijával hogy ő közbe nőnek van öltözve, és ki van sminkelve, nem kötelessége mégis összejönni vele.

De te biztos olyan toleráns vagy hogy nincs olyan tulajdonsága vagy vágya egy nőnek ami miatt ne jönnél össze vele. :)

2019. febr. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
88%

"Szerintem jogunk van azzal összejönni akivel szeretnénk, és ugyanúgy elutasítani azt akivel nem szeretnénk."

Maximálisan egyetértek.


A tolerancia és empátia hiányát az alábbi nők által írt válaszok testesítik meg, ezeket kritizálom egyébként, nem veled van bajom:

"normális hetero pasi és nem ilyen tündi-bündi kell a nőknek"

"Undorító. Írtani kéne."

2019. febr. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
89%

De nem emelted ki hogy róluk beszélsz. Enélkül meg úgy hangzott mintha mind a 20 válaszról írtad volna amit írsz. Aki csak annyit mondott hogy nem jönne össze velük, vagy nekik ez mínusz pont lenne az is magára veheti,

pedig önmagában emiatt nem lehet leszólni senkit.

Plusz: nem vagyok meggyőződve róla hogy azt a két kommentet nő írta, simán el tudom képzelni hogy homofób pasik trollkodnak itt.

2019. febr. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%

Mi a faxom? Ha búza akkor minek neki lány? Ha ő akar a csini lány lenni, női ruhát akar húzni akkor én minek lennék ott? Még oldja ő okosba magába egyedul mindet nem?? XD fujjj ja ilyet még tudnék biztos távozáskor azéét meg kérdeznem h miért gondolta h pocsékolja egy lány idejét és hogy merészelt egy percig iá az érzelmekkel játszani? Gyáva aljas kocsiz, ezek azok :/

Keressen faustot magának, ne hülyítsen se itt se a való életben senkit. Magának meg évekig mondogathatja h márpedig hetero , de mások idejét ne hozzá, se az életében, se itt a gyk n mert uncsiiiiiiii

A travik csak még úgy ám blikk a női ruhás palik ocsmányak. Betegek. Ázok is akiknek ez bele fér. Ennyi. Itt a válasz. Ezt nyugodtan olvasd el minden nap amikor egy újabb formában igyekszel megtudni h mennyire vagy gusztustalan . Nagyon ;)

2021. febr. 13. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!