Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexualis lennek? Hosszu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexualis lennek? Hosszu lesz a leiras de igyekszem csak a lenyeget.

Figyelt kérdés

18/F vagyok (szuz).

Nem volt meg baratnom de nagyon nincs onbizalmam nem merek kezdemenyezni vagy ha kezdemenywz valaki elhatralok mert felek a kudarctol pedig nagyon vagyok mar valakire...parkapcsolatot csak lannyal tudnek elkepzelni fiuval eleg visszataszito latvanynak gondolom.. de viszont szexualisan vonz az hogy kiprobaljam fiuval is de semmi tobb szovsl nem tudnam fiuval leelni az eletem.. fiukat egyarant megnezem mint a lanyokat. Es szexualisan meg a fiukkal jobban bemernem vallalni kevesbe felek a kudarctol lebogestol...most ezek biszexulis jelek lennenek?



2018. dec. 21. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Arra utalnak a jelek elsőkézből.

De lehet csak a félelmed miatt van.

Igazán akkor válik el szerintem ha kiprobálod.

2018. dec. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem igen. Csak valószìnűleg az agyad elítéli, mert a tártsadalom, vagy szülők, baráti kör, stb. azt táplálta beléd, hogy el helytelen. Lehet, hogy ez is közrejátszik abban, hogy ilyen visszahúzódó vagy és meghátrálsz.
2018. dec. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem, csak jobban ismered a férfi testet, míg a női test lényegében ismeretlen terület a számodra. Ettől azonban nem kell megijedni, hiszen a nők is így kezdik. A párkapcsolat lényege meg messze nem azonos a szexualitással, az csak egy kicsi, bár valóban fontos elem. Úgyhogy nyugodtan kezdeményezz lánynál, akinek nemcsak a kinézete, hanem a személyisége, magatartása, intellektusa is vonzó számodra. A kudarctól meg nem kell visszariadni, az az élet része (minden területen).
2018. dec. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell próbálni ahogy előttem írják, mindkettőt. Nem úgy van, hogy egyedül te szenvedsz önbizalom hiányban. Az emberek 90%-a ilyen, ki jobban, ki kevésbé. Ha egyszer sikerül, a többi már egyre jobb lesz. Senki nem fog megkövezni, ha lány után kipróbálod fiúval is. Tudni fogod, melyik volt jobb :) üdv, szintén bi srác.
2018. dec. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is így kezdtem és az vagyok, sőt, pasival veszítettem el a szüzességemet, de nem bántam meg, nagyon izgi volt :D 23/F
2018. dec. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 K.L.Kiss ***** válasza:
100%
Nekem is az a véleményem, hogy a kérdésedre csak a saját tested tud valódi választ adni. Ha lesz alkalmad egy puncit nyalni és egy péniszt a szádba venni, el fogod tudni dönteni, hogy valójában melyik vonz igazán. Lehet, hogy mindkettő. Lehet, hogy a pénisztől hányingered lesz, a puncitól pedig eszed veszted, annyira felizgat.Hajrá!!
2018. dec. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem a penisz izgatott fel a legjobban!:) 18/F punci annyira nem jott be
2018. dec. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!