Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális vagyok?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt hallom és olvasom, hogy kamaszkorban az ember kíváncsi, el-eljátszik a gondolattal, hogy ki is ő valójában. Ez esetben melyik nemhez vonzódik igazán. És tudom, hogy a szexuális identitásom még közelsem mondható biztosnak, de az emberek csak mutatnak némi hajlamot már fiatal korban. Hallottam leszbikusokról akik miután biztosra tudják szexuális hovatartozásukat visszagondolva életükre igazából mindig is leszbikusok voltak. Kicsi koruk óta.Én abban már biztos lehetek, hogy teljesen leszbikus nem vagyok, de az utóbbi egy évben lett egy olyan érzésem, hogy tetszenek a lányok is. Több álmomban is szerepelt már komolyabb, erotikus cselekedetem lányokkal. Egyszer azt álmodtam, hogy egyik osztálytársammal (lány) szexelek egy fűrdőkádban. És el kell ismernem, nagyon nem esett rosszul. De mivel még mindíg nem vagyok elég érett szerintem kicsit félek ettől a dologtól. A családom minden tagja tökéletesen elfogadó ebből a szempontból, de akkor is, ha kiderül, hogy valóban biszexuális/leszbikus vagyok azt hogyan közöljem a szüleimmel, hozzátartozóimmal? A válaszokat előre is köszönöm és bocsi ha helyesírási/fogalmazási hibát találtok.

2018. dec. 16. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Korod?

Csak azért, hogy könnyebb legyen válaszolni. Főleg a szüleidet is érintő részre.

Az azért jó eséllyel kijelenthető, h

2018. dec. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minimum biszex vagy.
2018. dec. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na mégegyszer.

Az, azért jó eséllyel kijelenthető, hogy van benned biszex hajlam. Még akkor is, ha úgy érzed, hogy nem vagy elég érett. A szüleiddel ráérsz ezt közölni, ha már biztos vagy magadban.

2018. dec. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ZsatarDabas1.8t ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2018. dec. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!