Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hol ismerhetek meg pasit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerhetek meg pasit kisérletre?

Figyelt kérdés

Pasi vagyok, csak csajjal voltam. Jó ideje fantáziálok pasival (pasikkal) és zavar. De csak egyszerűbb ismerkedős kisérletre lennék vevő, de nem akarok bántani senkit. Lehet nem tetszene, de lehet igen. Akik írtak, mind durvák voltak, nekem így nem megy.


Meg nem akarom ha nem tetszik, akkor sértődés lenne. Gondoltam full kezdőre, bi re meg melegre. Nem tudom.


28f


2018. dec. 19. 18:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én 25F és hasonlóképpen gondolkodom mint te. Kíváncsi vagyok, szeretném kipróbálni de félek is tőle egy picit :D
2018. dec. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

En is xd

Baratkozosan kepzelem a dolgog

2018. dec. 19. 18:47
 3/13 anonim ***** válasza:
na ti ketten mar egymasra is találtatok :D ha megsem irjatok :P
2018. dec. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

Bocs, hogy belevau....de full kezdő ne full kezdővel próbálja meg, mert akármilyen jók is vagytok a nőknél, beégtek elsőre férfivel.

Biszexként meleggel sem érdemes, mert ebből galiba lehet, ha a meleg megkedvel és Te pedig nem tudnád folytatni, vagy felvállalni.

Itt is érvényes, hogy jobb egy biszex,de tapasztalt, vagy idősebb próbatárs. Én 18 voltam, amikor egy 43 évessel kipróbáltam.Sokat tanultam tőle, mert nem bénázott, nem kapkodott, sőt finom és gyengéd volt. Jóval később hasznosítottam, amikor én voltam az első egy fiatal srácnál,aki azóta megházasodott és ha néha találkozom, megköszöni az akkori találkozásokat.

Sok sikert Neked !

2018. dec. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Engem apám lehetne korú férfiak vezettek be a férfiszex világába, türelemmel, rám figyeléssel. A mai napig hálás vagyok nekik az odafigyelésért, gyengédségért.
2018. dec. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én azért szoktam csak úgy hogy elsőbb pl egy közös hoki legyen, ahol látom a partnerem, és ha bejön bejön, ha nem akkor meg csak csináljuk egymás előtt és kész.

Akkor nem kell a másikhoz érni sem, mert nem azt beszéltük meg:)

Szerintem ez egy jó ötlet:)

30/f

2018. dec. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#6

Jó ötlet a közös hoki, de ez sokszor legalább egy szopással végződik. Ha kettővel akkor az már kölcsönös, és nagyon jó tud lenni.

2018. dec. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én is ugyanigy vagyok.

Kiprobálnám 30f

2018. dec. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ha akartok, írhattok. Bp
2018. dec. 20. 18:34
 10/13 anonim ***** válasza:

7#

Ha bejön az illető,nincs is azzal semmi baj:)

Ha meg nem,marad a kéz:)

2018. dec. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!