Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Más is nehezen boldogul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is nehezen boldogul biszexként a szexpartner keresésben?

Figyelt kérdés

Jelenleg neten próbálkozok ismerkedni, az egyik népszerű meleg ismerkedős oldalon. Az ott lévők többségéhez hasonlóan nem szeretnék kapcsolatot, inkább egy havert keresek akivel olykor jól érezhetnénk magunkat. Nem is vagyok az a fajta, aki durr bele, nyomulna, eleinte inkább közös hokit, orált szeretnék és ha megvan a kellő bizalom, akkor lehetne több is (passzív szerepet próbálnám ki). Jól tartom magam, értelmes vagyok, igényes, odalent is jól el vagyok látva és még formás, szép is. Viszonylag sokat sportolok, a fenekem izmos, formás.

Mégis olyan nehéz találni olyan srácot, aki bevezetne, megtapasztalhatnám vele a fiús szexet, normális, türelmes. Általában már ott elakad a történet, hogy nem válaszol a többség, egyszavas válaszokat ír, amivel nem lehet beszélgetni. Sokak nem törődnek a testükkel, elhanyagoltak, persze nem tökéletes formát keresek, csupán egy ápolt, normális alkatot. Lehet csak nekem túl nagyok az elvárásaim, nem tudom.

27F


2018. nov. 27. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha gondolod elmondom én nekem hogy sikerült ismerkednem
2018. nov. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én egy jó megjelenésű,férfias késői negyvenes vagyok, de sajnos hasonlókat mondhatok el. A korosztályom elég félős,a fiatalok pedig linkek, tisztelet a kivételnek. Sokszor a véletlen a legjobb szervező, ismerkedő oldaltól fuggetlenul. Egyébként a szépség nem minden. Turelmes, ápolt, egészséges és diszkrét ember az, akire mindenki vágyik !
2018. nov. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amíg a megyeszékhelyen éltem, nem volt ismerkedési problémám. Itt a faluban, ahol most élek, legfeljebb magamat sz*phatnám le, ha elég hajlékony lennék.
2018. nov. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!