Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Tényleg ennyire nehéz lányokka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire nehéz lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Érdekelnek a lányok is, de eddig nem jutott sok sikerélmény, valamiért fiúkkal könnyebb.

Azért ebbe a kategóriába írtam, mert nem vagyok leszbikus, így hibának éreztem volna, ha oda írok.

22l


2018. nov. 26. 00:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem, bár farkam van és a mentalitásom segít, de az általam megismert lányok is hasonlóak. Girly dyke??? nekem nem fog megfeküdni, mert ugyanaz a hobbynk. Mindketten puncikra hajtunk, bár nekem nagyságrendekkel könnyebb dolgom van. hamarabb buknak a farokra. Szeretné, ha lány lennék. A páromnál "seppuku" lenne. :-)
2018. nov. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is biszex lány vagyok és van, hogy nálam is próbálkoznak lányok és egyszerűen kiver a víz, de a rossz értelembe. Nem tudom te hogyan próbálkozol más lányoknál, de nekem pl szőrszálhasogató mikor ilyeneket írnak hogy "Baby" meg "Szereted a szexet?" meg van még pár, ami úgy szúrta a szemem, de most nem jutnak eszembe.

Én már egyszerűen se a fiúktól se a lányoktól nem láttam egy normális közeledést sem. Hogy lehet így kezdeni az ismerkedést, hogy szereted-e a szexet komolyan. Meg néha a lányok is olyan szövegeket írnak, ami egy pasitól is idegesítő, de egy lánytól egyszerűen ble.

Mondjuk én eleve nem birom azokat a lányokat, akik ilyen pi**ásak vagy hogy mondjam. Akiknek kint van a mell, fenék, has minden és az a jobbik eset, ha ezekhez nem tartozik hozzá egy olyan facebook és/vagy instagram profil, ahova pakolja ki a csücsörítős meg csöcskirakós képeket és tudom, hogy ez a pasiknak bejön, de nekem inkább ellenszenves. És az ilyenekről sokszor az jön le, hogy egy ku**a és már mindegy neki, hogy fiú vagy lány csak valaki kezelgesse. Tehát ha nálam ilyenek próbálkoznak az eleve bukta. Én rosszul vagyok ezektől a mai pi**ás lányoktól. Csak remélni tudom, hogy vannak még azért normálisak is.

2018. nov. 26. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nagyon nagyon nehéz szerintem is... :/ legalábbis én még nem jöttem rá, hogy mit rontok el. 26N

2018. nov. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem írhatnátok hátha összejön több is mint beszélgetés.

Én is megteszek mindent tőlem telhetőt amit kérnek tőlem de egyik pillanatról a másikra eltűnnek.Most is egészen addig ment az ismerkedés amíg nem küldtem képet a puncimról.

Nem értem.

Nekik csak ennyi kell?Egy képcsere?

Vagy átvertek?Megint? :(


22/l

2018. nov. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán van olyan normális lány aki nem úgy viselkedik mint egy k...és nem tűnik el egyik percről a másikra?És nem csak a szexről tud beszélni?Mert kezdem azt hinni rossz bolygón élek :/Ha van akkor írjon :)

22 bi lány de jobban lányok

2018. nov. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Székesfehérvár és környéki lányok írhatnak, szívesen ismerkednék.

25N

2018. dec. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!