Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vannak olyan srácok akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan srácok akik gondolnak bi dolgokra?

Figyelt kérdés
de nem merik életben kiprobálni?volna egy ötletem..menjunk el edzeni,haverkodjunk dumáljunk,aztan megyunk öltözöbe,zuhanyozni és meglátod meddig mennél tovább..szerintem jo ötlet )
2018. nov. 25. 17:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
57%

elég ha az ember elmegy simán kondiba, vagy gyógyfürdőbe.

Zuhany alatt mindig van valaki aki veri a farkát. Sőt még kezdeményeznek is :)

Volt már olyan, hogy mellettem a tusolóban verte egy srác a farkát, elkezdtem én is, és rákérdeztem, segítsek-e?

Aztán már egymás farkát szoptuk

2018. nov. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Fiatal srácok, akikhez lehet kérdésem ezekkel a dolgokkal kapcsoaltban írnátok?

25/f

2018. nov. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
mit irjunk?
2018. nov. 27. 12:12
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen szoktam gondolni ilyenekre, bár vidéki vagyok szóval ez számomra nehezen kivitelezhető :) 21/f
2018. nov. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Gyakran, naponta többször is gondolok bi dolgokra, mióta egy porfészekben élek. Itt esélye sincs annak, hogy egy férfi szerszámát érezzem a számban, vagy/és a fenekemben. A megyeszékhely ilyen szempontból sokkal jobb volt.
2018. nov. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én csak azért nem merem kipróbálni, mert ha ilyennel előhozakodnék, akkor mélyen meg lennék alázva és frusztrált maradnék szexuálisan. Pedig jólesne, ha lenne valaki, akivel akkor csinálnám, amikor rámjön.
2018. dec. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!