Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mitől lehet ez? Biszex vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet ez? Biszex vagyok?

Figyelt kérdés
Nő vagyok és hetero (legalábbis eddig úgy tudtam). Van 1 nő aki elkezdett érdekelni. Már több hónapja, sokszor eszembe jut és izgat. De az a fura, hogy más nők nem izgatnak fel. Tehát ha biszex vagyok akkor nem az lenne a logikus, hogy fiúk mellett unblock a nők is vonzzanak? Miért lehet az, hogy alapból hetero vagyok és emellet csak egy nő tetszik?
2018. nov. 19. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Esélyes hogy "szorult beléd" némi biszexualitás :)


Ne csüggedj, dupla esély a szexuális örömökre :)

2018. nov. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is így kezdődött. “Csak egy nő tetszik”. Később ezzel nyugtattam magam, hogy csak egy nő tetszik. Amikor elkezdtem bevallani magamnak, és elfogadni, hogy tetszenek a nők is, megtetszettek mások. Nem tudom, hogy nálad is ez lesz-e, de minimális hajlamod van rá. N
2018. nov. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Fordítsuk le amit most leírtál...

Mindenm pasi tetszik, és nőből csak egy... hm...

Valami nem stimmel!

A pasikból sem mindenki tetszik, és izgat fel, ebben biztos vagyok. Próbálod elfolytani magadban, ezért ez a védekezés, holott a pasikkal is hasonló.

Maximum a pasikhoz jobban vonzódsz, ettől még biszexuális vagy.

Fogadd el önmagad, könnyebb lesz.

2018. nov. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor lennél biszex, ha minden nő is felizgatna? Vagy akkor hetero, ha minden férfi? Nem hinném. Gondolj bele: minden férfi felizgat? Hát akkor gyere, már csináljuk is, nem? Na ugye. Nem így megy ez, na.
2018. nov. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!