Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Volt már valakinek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valakinek?

Figyelt kérdés

5éve vagyunk együtt a párommal.És feldobtam neki ma a kérdést hogy bele menne e ha bevennénk sexbe még egy lányt.Azt mondta nagyon elkell neki ezen gondolkodni.Én viszont nagyon szeretném.De hogy ők közösüljenek azt nem nézném jo szemmel.Viszont orálisan mehet a dolog.De hogy megdugja az nem :D

25/L



2018. nov. 13. 22:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ennek így semmi értelme!

Mint ha ezzel azt mondanád hogy az ételt amit főztél.

Nem sózhatom meg.

Vagy mindenki mindenkivel,vagy sehogy.

2018. nov. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én párom is feldobta az ötletet, bele is mentem, de ilyen kikötéssel tényleg semmi értelme. Fogadd el, hogy a másikat is dugni fogja.


27/F

2018. nov. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

De egyébként ez nem igazán logikus!

Mehet az orál. Tehát nyalhatja a lányt. De nem hatolhat be.

Ergo,te többre tartod a srác f...át,mint az arcát/száját.

Amit minden nap megcsókolsz,simogatsz.

Fura egy gondolkodás meg kell hagyni.

2018. nov. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Sztem itt az van hogy a pasi cumiztathatja a beugró csajt, miközben a két csaj mondjuk kettős dildóval kényeztetik egymást. Azaz a kérdezőnek bi hajlamai vannak és így oldaná meg a helyzetet ami összességében becsülendő dolog, jobb mint ha titokban csajozna.


De sztem erre a kis időre engedhetné a dugást is, viszont ha a leírás szerint a csávó tényleg nagyon elgondolkodik ezen, akkor egyáltalán nem biztos hogy a hármas létrejön, nemhogy a dugás.


30f/bi

2018. nov. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha ilyen hármast akarsz, akkor mindenki mindenkivel. Ő is legyen a lánnyal. Nem az hogy csak leszopja. Meg ugye orált írsz, mi nyalás is lenne. 0
2018. nov. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen egyébként vonzodom a lányokhoz is.De viszont elég ritka az aki bejön.Viszont sosem voktam még lányal csak csok.De az már jo párral.Viszont kiváncsi vagyok milyen lehet.Nem nem nyalhatja ki a nőt.A nő leszophatja.De ö semmit.A lánnyal én foglalkoznék és a lány is inkább velem foglalkozzon
2018. nov. 14. 00:52
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Ez nagyon nem igazságos. Ez nem hármas. Ott ő is dug. Nem csak leszopja. Ez csak neked egy újdonsag, egy vágyad kiélése, úgy hogy közben ne érez, megcsalod a párod. De az igazságtalan!

Ti ketten elvagytok. Ő meg téged kap meg, plusz egy szopást. Meg, ha izgatja a látvány, mit ti nyujtotok!

De ez így nem igazi hármas.

2018. nov. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez így nem hármas! Az egész történet arról szól, hogy te kiélhesd a biszex/leszbi vágyadat. Önző vagy! A pasid helyében én is nagyon elgondolkodnék ezen a "hármason".

Exemmel és egy barátommal többször voltunk hármasban, és nagyon izgató volt látni, ahogy a barátom dugta a páromat.

Úgyhogy vagy belemész, hogy a barátod megdugja a másik csajt is, és élvezed a látványt, vagy engedd el ezt a hármasozást, legalább addig, amíg nem nősz fel hozzá.

2018. nov. 14. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na jó akkor alszom rá még egyet :D Igazábol nemtudom hogy reagálnék ha látnám hogy dugja a másik csajt.Mert azzal hogy én meg 2fiu abba nem megy azt mindta szo se lehet rola.Es lehet ez is ratesz hogy akkor már bizony ő se dug mást😂
2018. nov. 15. 00:29
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ő nem endegné, hogy másik fiú dugjon téged. Akkor lehet érti, miért nem akarod, hogy ő egy másik lányt. De akkor is fura, hogy te meg egy lány ott kényeztetitek egymást. Ő meg nem kap egy plusz puncit. De ha érdekli az ilyesmi. S végignézne téged meg egy másik lányt.... vele kéne tisztázni!
2018. nov. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!