Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Most mit csináljak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Eddig azt hittem hogy bisex vagyok el is fogadtam boldog voltam így de kipróbáltam és nem jött be sőt undorodok tőle szóval még sem vagyok bisex hanem hetero és most ugyan olyan rész érzés mint amikor nem fogadtam el hogy bisex vagyok

2018. nov. 10. 19:38
 1/3 DnPlymn ***** válasza:
100%

Akkor nem biszex voltál, csak kíváncsi.

Mit csinálj? Amit akarsz. :D


Akarsz faszt szopni? Akkor szopj! Nem akarsz? Akkor ne szopj!

És ezt még sorolhatnám.

2018. nov. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Pálinkát.

Osztom az elsőt, ha nem jött be, hát akkor nem jött be, akkor csak kíváncsiskodtál.

2018. nov. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Először is ismerd meg magad. Aztán jöhet önmagad elfogadása. Valamilyen szinten vonzódsz a férfiakhoz, még akkor is, ha az elsőt nem élvezted. Nem mondom, hogy most minden áron szopj újra, de ha alkalom adódik, és te is úgy érzed, hogy készen állsz rá, csináld. De csak akkor, ha valóban készen állsz, és nem csak rámondod, hogy igen.
2018. nov. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!