Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek ez mi nekem? 17/F

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mi nekem? 17/F

Figyelt kérdés
Régebben, mikor még heteronak tartottam magam, olyan sztorikra izgultam ahol egy lány rájön hogy vonzódik szexuálisan a saját neméhez és először nem akarja bevallani, de közben elkezdi élvezni, es aztan sokkal jobban vonzodik a nokhoz mint barmihez. Aztán később elkezdett izgatni engem a farok, aztán a férfi felsőtest, és mikor masztizok és, sokszor az izgat a legjobban ha eljátszom hogy be akarom magamnak beszélni hogy nem izgat, nem vagyok meleg, stb, de nem bírok ellenallni neki es szep lassan elkezdek ra masztizni, es mikor masztizok rá, megilyedek és azt gondolom hogy "ur isten en meleg vagyok pedig nem akarok az lenni!" es ilyenkor luktet a szivem is jobban, de nagyon felizgulok, es ez a leg élvezetesebb az egészben. Mi lehet ez nalam?
2018. nov. 4. 20:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Kozben elirtam a kerdest, 18/F vagyok nem 17. Oktober 31.ben toltottem a 18at
2018. nov. 4. 20:37
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Homoeroptikus fantáziálgatás.
2018. nov. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meleg vagy
2018. nov. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Nincs semmi baj azzal sem ha meleg vagy! Nagyon szép a férfi test, érthető h tetszik! 😊
2018. nov. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi probléma nincs veled. Meleg, vagy biszex vagy, ha a lányok is érdekelnek.
2018. nov. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!