Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek ez normális?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? Többi lent.

Figyelt kérdés

Harmadik unokanővérem lejött hozzánk pár napra (mert nem egy városban lakunk) elmentünk bulizni és elég sokat csókolóztunk meg együtt aludtunk de nem volt semmi durva (Lány vagyok énis)

Persze nem lesz köztünk semmi, mert nem vagyunk leszbikusok.

Ő 24 éves.

De élveztem, ez normális? Biszex vagyok?

(Tudom hogy kicsit beteges ami történt)

19/L


2018. nov. 2. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A 3. Unokatestver mar nem is rokon... en kb nem is tudom ki az nekem. Nimcs benne semmi gaz de biszex vagy :)
2018. nov. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Legalább is nyitott vagy a lányokra.

Nem gáz, ezért ne legyen lelkiismeret furdalásod.

2018. nov. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne beteges, ami történt. Az egészben a leglényegesebb, hogy nem csak te, hanem a harmadik unokatesód is, ha nem is biszex, de nyitott a lányokkal való kapcsolatra.
2018. nov. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs benne semmi beteges! Akkor jól éreztétek magatokat és kész.
2018. nov. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak bi hajlamaid. Egy hetero nő ilyet nem csinâl
2018. nov. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
25%

Ha a testvéreddel csináltad volna, sem beteges, csak ellentmond a mások által az emberekre erőltetett normáknak. Mert csak genetikai oka van annak, hogy rokonok ne házasodhassanak! És az ha két lány csókolódzik, teljesen átlagos dolog. Hisz' a barátnők egyébként is folyton "falják" egymást! Ne szégyelld, és tedd meg újra, meg újra!

F

2018. nov. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!