Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek attól bi lesz egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek attól bi lesz egy fiú ha szereti hogy lányok megujjazzák vagy felcsatolóssal megdugják? 23 éves bi lány.

Figyelt kérdés

2018. nov. 2. 10:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Ellenkező nemmel történik, tehát heteró.

Akkor lesz bi, ha mindkét nemhez vonzódik, tehát azt is szereti, ha egy másik fiú ujjazza vagy dugja meg.

2018. nov. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha fiú csinálja neki ugyanezt, akkor már beszélhetünk róla

De ha lányoktól szereti a prosztata izgatását, máris hetero marad

2018. nov. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes válaszokat.
2018. nov. 2. 10:34
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ennyitől még nem.
2018. nov. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Persze hogy bi.
2018. nov. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
engem nem izgat mi vagyok, de engem is megujjazhatnál :)
2018. nov. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
16%

Az ujjazástól még talán nem, de a felcsatolóstól szerintem már majdnem, onnan csak egy lépés hogy milyen lehet az igazi...


Volt már pár pasim, de egyikben sem merült fel még csak a gondolata se ennek. Ha én hoztam szóba akkor az ujjazáson volt aki elgondolkodott, de a felcsatolóstól tuti mind menekült volna.

2018. nov. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
40%
engem megdughatsz :)
2018. nov. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
34%
Az ujjazástól még nem lesz biszex, de a felcsatolhatós már határeset.
2018. nov. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 kovpet ***** válasza:
92%

Semmitől nem "lesz" valaki hetero, homo vagy bi. Nem a tettek, hanem a vágyak határozzák meg a szexuális beállítottságot.

Ha vágyik mindkét nemre, akkor akkor is biszexuális, ha még szűz és fordítva, ha lefekszik mindkét nemmel, de nem vágyik csak az egyikre, akkor hetero/homo és nem bi. Persze kérdés, hogy akkor miért feküdt le a másik nemmel, de ez akármiért lehet, pl pénzért vagy más előnyökért.

2018. nov. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!