KezdƑoldal » SzexualitĂĄs » BiszexualitĂĄs » Mit tegyek? 👇👇👇

Figyelem! A SzexualitĂĄs kategĂłria kĂ©rdĂ©sei kizĂĄrĂłlag felnƑtt lĂĄtogatĂłinknak szĂłlnak!
Amennyiben mĂ©g nem vagy 18 Ă©ves, a böngĂ©szƑd Vissza gombja segĂ­tsĂ©gĂ©vel hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 👇👇👇

Figyelt kérdés
PĂĄr hĂłnapja talĂĄlkoztam egy fiĂșval AnoTalkon.Snapen beszĂ©lgettĂŒnk,beleszerettem.ÁllĂ­tĂĄsa szerint Ƒ is szeretett,de sokszor megbĂĄntott...Egyszer Ășgy ki borĂșltam rĂĄ,hogy tiltottam (ez szeptemberben törtĂ©nt)AzĂłta nem keresett,pedig ĂĄllĂ­tĂĄsa szerint "bĂĄrmint meg tenne Ă©rtem"de nem keresett azĂłta sem.Snapen feloldottam Ă©s Ă­rtam is neki de nem akar feloldani.Annyira nem bĂ­zom benne,hogy facen keressem meg,mert mĂ©g a vĂ©gen ki teregetnĂ© mindenkinek hogy miket irogattam neki ugyanis Ă©n is fiĂș vagyok...Tudom hĂŒlye voltam hogy tiltottam de nagyon tönkre tett idegileg de mĂ©g szeretem.ÁllandĂłan rĂĄ gondolok...Szerintetek mit kellene tennem?
2018. nov. 1. 20:36
 1/1 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
Keress egy olyan platformot ahol mĂ©g nem tiltottĂĄtok egymĂĄst Ă©s kĂ©rd meg, hogy beszĂ©ljetek, hĂĄtha Ƒ is szeretnĂ©. Nem tudok jobbat
2018. nov. 1. 21:52
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?

Tovåbbi kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!