Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk volt nektek prosztata...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk volt nektek prosztata gyulladásotok? Kaptatok rá prosztata masszázst? Ha igen hogyan csinálták hogyan történt? Fáj nagyon? Kort is írjatok

Figyelt kérdés

Azért érdekel mert elmentem az orvoshoz kiderült hogy tele van a prosztatam valami pangó valadekkal és elküldött kétszeri masszasra

Előre is köszönöm a válaszokat

26 éves fiú vagyok



2018. okt. 26. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Eloszor kellemetlen, de am nagyon jó.
2018. okt. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akinek be van gyulladva a prosztatája az nem igazán élvezkedik a prosztatacsocsó alatt. Majd elválik, hogy neked mennyire lesz kellemes!
2018. okt. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Aki PM-et írt: nem, orvosi kezelésben még nem volt részem, de amúgy már kaptam, igen.
2018. okt. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mi az, hogy elküldött? ki csinál ilyet az EÜ-ben?
2018. okt. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A páromnak volt pár éve, nagyon fájdalmas, az antibiotikumot is vénásan kapta. Kb. 2 hétig vokt kórházban. De neki elakadt a vizelete is, katéter volt benn.
2018. okt. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor ez amolyan bűzmirigy kinyomás,nem?
2018. okt. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Voltam ilyenen többször is. Nem foglak áltatni, ki****ott kellemetlen és fájdalmas.
2018. nov. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!