Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen érzés a prosztata...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés a prosztata orgazmus? Többi lent

Figyelt kérdés

Amikor a farkad nem kap semmilyen ingert csak tárgytól vagy másnak a farkától kap annyi ingert a prosztata hogy elmész?

Van olyan jó érzés mint mikor a farkad is verik közben?


2018. jún. 21. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:

teljesen más, nekem nem jön be, akkor amikor benne vagy, akkor egész jó, érzékeny, új, de maga az elsülés számomra kellemetlen.

Kicsit durva példa, de van az amikor WCzel egy szupert és úgy érzed, hogy teljesen kiürülsz, élvezed minden pillanatát (a sima szex), és van az amikor nem kontrollálod hanem egy erős hashajtó hatására robban ki belőled minden. Akkor jól esik, mert végre kijött, de utána minden bajod van

2018. jún. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nagyon más, de pont mint ahogy a sima orgazmust, ezt is "gyakorolni kell" és eleinte lehet, hogy nem annyira jó. Idővel egyre jobb tud lenni. Partnertől és szituációtól is függ nagyon.


Hozzáteszem én különleges eset vagyok mert szeretem a bdsm-et és ez nyilván hozzáadódik ahhoz, ha egy nő így elégít ki.

2018. jún. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Párszor előfordult, hogy kézimunka nélkül elélveztem, miközben a partnerem dugta a seggem. Nekem nagyon bejön. Sokkal jobb, mint a kézihajtányos élvezés.
2018. jún. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat Így már kíváncsi lettem milyen lehet
2018. jún. 21. 15:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon intenziv a prosztata orgazmus! Én magamnak csinaltam ujjal, sok sikosítóval.

Mélyről jövő, igazi remegős érzés..

2023. júl. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!