Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Harmincon túl mennyire gyakori?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmincon túl mennyire gyakori?

Figyelt kérdés

Sok kérdést és választ olvastam itt tízen-,huszonévesektől miszerint fantáziálnak, különböző szexuális vágyaik vannak amiket nem értenek. Szeretnék kiélni, de még önmaguknak is nehéz bevallaniuk hogy vonzódnak a saját nemükhöz is.

Nálam ez harminc fölött kezd körvonalazódni,érdekelne hogy mással is van ilyen?

Fiatalabb korban nem voltak hasonló gondolataim, most meg jönnek. Nem tudom az okát, de pár dolog izgatni kezdett.

Egy kamasznál rá lehet fogni a hormonokra, na de ebben a korban?!

Van párom egyébként és rendszeresen élülnk szexuális életet.

Köszönöm a válaszokat!


2018. okt. 19. 07:58
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Fèrfi vagy vagy nő?
2018. okt. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Férfi
2018. okt. 19. 13:22
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Nekem 50 éves koromban jött ez elő
2018. okt. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sokan vannak, akik már túl a tízes, húszas éveiken jönnek rá, hogy a saját nemük is érdekli. Ez nem baj, és ha komolyan érdekel, és kipróbálnád, hogy milyen, tedd meg, csak tartsd szem előtt, hogy a párodat ezzel ugyanúgy megcsalod, mintha egy másik nővel feküdnél le.
2018. okt. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen ez bennem is megfogalmazódott hogy megcsalás.De beavatni mégsem kéne a páromat,lehet hogy nem venné jó néven.Ezért is érdekel ki mit csinál(t) ebben a helyzetben?!
2018. okt. 20. 10:07
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

30 felett jöttem én is rá, hogy a saját nemem is érdekel, azaz akkor vallottam be magamnak, hogy így van...

Aggig elnyomtam az ez irányú vágyaimat, próbáltam a társadalom elvárásainak megfelelni!, de rá kellett jönnöm, ez hülyeség...

Mennyi minden kimaradt az életemből, amit már nem lehet pótolni!Közel a 40 hez már esély sincs igazán fiatal fiúkkal lenni!, pedig jó lenne, de ez már nem jöhet össze...


Nekem is van feleségem, aki nem is sejti, hogy...

És én igyekszem partnert találni, de nem igazán van megfelelő...

2018. okt. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az első feleségemet lassan, lassan, szex közben avattam be a biszexualitásomba. Elsőre vettem neki egy vibrátort, addig nem volt neki, ami, néha a fenekemben landolt, hogy masszírozza a prosztatámat. Aztán elkezdtem neki mondogatni, hogy milyen jó lenne, ha még egy pasi kényeztetné a farkával. Ezt először elutasította, de, mert sokszor említettem a lehetőséget, és vázoltam, hogy én is szívesen lesz*pnám, és bele is ülnék a barátom farkába, egyre engedékenyebbé vált. Ebbe csak az volt a gáz, hogy a barátomról nem tudtam, mit szólna, ha én is rácuppannék a farkára. Azt tudtam, hogy szívesen megdugná a feleségemet, és csak a barátságunk tartotta vissza. De aztán megoldódott a mit szólna hozzá probléma is. Mire a feleségem összehozta a hármast, addigra a barátommal többször voltunk kettesben, és nem csak sörözni!

Azért írtam le mindezt, hogy ha nem teljesen elutasító a feleséged a mássággal szemben, hosszú kitartó munkával a tudomására hozhatod, hogy biszex vagy, és vannak ilyen vágyaid, amiket néha szeretnél megélni.

2018. okt. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!