Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi Lányok, mennyire gyakori...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi Lányok, mennyire gyakori nálatok, hogy egy pár együttlétéről fantáziáltok?

Figyelt kérdés

Önkielégítéskor hosszú éveken keresztül hol lányoka, hol pasikra gondoltam, párokra soha. Aztán, egyszer "bekattant" egy fantázia és azóta újra meg újra ez jön elő.

Veletek is előfordul?

19/bi/L.



2018. júl. 7. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Előfordul 😋
2018. júl. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Igen, egy ideje én is szoktam.

Valahogy mostanában jobban izgat ez a témakör.

És megvallom fontolóra vettem, hogy kipróbálom, de az utóbbi napokban sok rossz tapasztalatot és véleményt olvastam erről itt GyK-en, és kissé eltanácstalanodtam, viszont izgat !

2018. júl. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Igen, gyakori, hogy erre a fantáziaképre indulok be, és ezt is szövöm tovább.
2018. júl. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Én egy meleg párról szoktam.

20/L

2018. júl. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, én még nem csinátam ilyet :D Általában szeretnék én is részese lenni az eseményeknek. Olyan volt már, hogy két pasi ismerősömet képzeltem el együtt, talán lányokat is. De hetero párra még nem gondoltam. Önző vagyok :D
2018. júl. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!