Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehet homoszexuális vagyok? 18/l

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet homoszexuális vagyok? 18/l

Figyelt kérdés
Már 2 éve csak a lányok tetszenek és a fiúkat megsem nézem sőt néha kimondottan undorodom tőlük. Csak nem értem mert régen meg nagyon sok fiú tetszett és voltam is már szerelmes fiúba. Most meg mintha csak a lányok léteznének. Régebben 13 évesen már rájöttem, hogy biszex vagyok de aztán nem foglalkoztatott nagyon mert ugye tetszettek fiúk is. Van valaki ilyen helyzetben mit én?

2018. okt. 17. 16:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem vagy leszbikus. Egyelőre biztos nem. Azonban gyakran előfordulhat, hogy az, aki mindkét nem iránt érdeklődik, egy idő után csak a saját neméhez, vagy csak az ellenkező nemhez vonzódik. Ilyenkor is biszex marad, de, hogy maradjunk a te esetednél, a legtöbb esetben a Kinsey skála szerint leszbikus leszel, némi hetero éllel. Ha tetszik, olyan biszex leszel, aki erősen vonzódik a saját neméhez.
2018. okt. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen ugyanilyen szituációban vagyok én is, tehát teljesen megertelek... Nem tudom te lelkileg hogyan viseled, de én eléggé 😂😂 szintén 18/l
2018. okt. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Jól írtad kérdező az egyes nem figyelt biológián mert kér nagy nemi beállítottság van a HETRO és a HOMOSZEXUÁLIS.


Nálad a pont ne hagyd magad félre vezetni, a leszbikus és meleg szavak vulgáris megnevezések tudományosan az van amit te használtál!!

2018. okt. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

5!

Te is rosszul fogalmazol mert a homoszexualitás nem csak a férfiakra korlátozódik hanem a nőkre is.

Így lenne helyes.

2018. okt. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!