Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha már szoptam le magam de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már szoptam le magam de tudom hogy a lányokhoz vonzódom akkor biszexuális vagyok vagy hetero?

Figyelt kérdés
Vagy egy aberrált gyökér akinek nincs élete és itt tesz fel betegebbnél betegebb kérdéseket?
2018. okt. 16. 00:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
A mázlista! Nekem ez az álmom, hogy le tudjam magam, de sajnos képtelen vagyok rá. Neked hogy sikerült? Ilyen hosszú, vagy ennyire hajlékony vagy?
2018. okt. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%

én is tudtam már le szopni magam de annyira nehéz meg kényelmetlen hogy néha kihagyok pár évet.

Van rá módszer is de nekem 19hosszú is. Ha szopni nem is de megnyalni a hegyét azt bármikor. De szopni nehéz.

2018. okt. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
18,5 centi de elég hajlékony vagyok hogy elérjem a hegyét xd és az pont elég is
2018. okt. 16. 00:34
 4/20 anonim ***** válasza:
76%
2es vagyok.... a lényeg lemaradt: szerintem hetero vagy. Ha tehetné minden csaj lefetyelné magát mindennap, és pali is rendesen megcsinálná magát. Szerintem amit magaddal csinálsz az sehogy nem lehet busiz.
2018. okt. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Eric Griffin ***** válasza:
48%
"Szerintem amit magaddal csinálsz az sehogy nem lehet busiz" Ja, végülis, ha betolsz valamit a valagadba és közben azt gondolod, hogy Béla pumpál téged, abban valóban semmi ...zis nincs, teljesen normális heteró dolog. Egyébként valahogy nem vágyok rá, hogy bré legyen a számba, még akkor sem, ha a sajátom az.
2018. okt. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%
Amíg csak a csajok és a saját farkad, spermád érdekel, nem mondanálak biszexnek. Amint más pasik farka, spermája is elkezd érdekelni, esetleg a le is sz*pod, akkor leszel valójában biszex.
2018. okt. 16. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
autoszexuális
2018. okt. 16. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
59%
Akinek bármilyen farok volt a szájába,tök mindegy kié,az minimum biszex. Heteróként semmilyet nem akarok a számba venni a sajátomat se!
2018. okt. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
77%
Biszex hajlam.
2018. okt. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
De ráértek! Inkabb dolgozni kéne minthogy szopkodjátok itt magatokat :D
2018. okt. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!