Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek ez arra utal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez arra utal, hogy van valakije az exemnek?

Figyelt kérdés
Középkorú nő, a szüleivel él, barátai nem igazán vannak, utálja magát és az egész világot. Szerintem ez külső szemmel annyira nem látszik, de masok szerint igen. Előttem egy kapcsolata volt, de az már 10 évvel ezelőtt. Meg egy virtuális a neten, de azt ő se nevezi kapcsolatnak. Az élete a tanulás, olvasás és a munka, nem jár szórakozni/kikapcsolodni. 1-2 "internetes barátnője" van. Egy amolyan "alomvilagban" él. Szakitottunk, mert sokat veszekedtünk apró hülyeségeken, meg ő nagyon féltékeny volt és úgy érezte már nem szeretem, úgyis elhagynám... Már madnék 2 hete bírja nélkülem, ha kerestem elkuldott, hogy most hagyjam. Ha ideges akkor ő ilyen,de nem két hétig... Nagyon ragaszkodo és feltekeny mindig és keresett, ketsegbeesett, konyorgott. Az adatakapját teljesen megvaltoztatta, a profilkepet, a boritokepet, kirakata, hogy hol dolgozik (nem új munkahely) van 1-2 felreerthető poszt, szokatlan időkben van fent, de össze- vissza logika nincs benne. A pasik jobban érdeklik mint a nők (én is nő vagyok), nőbe nehezebben szeret bele, viszont pasival nem volt soha semmilyen szerelmi kapcsolata csak keregetett alomkepeket. Én mégis úgy érzem, hogy most van valakije, de amikor olyanoknak emlitettem ezt akik ismerik kirohogtek, hogy maximum megint alomkepet kerget, csak én vagyok olyan hülye, akinek kell. Nem tudom, én annyira tokeletesnek látom kívül belül, de masok szerint minden értelemben borzalmas. Ti ebből amit írtam mire láttok nagyobb esélyt? Van valakije? Vagy én beszelem be? Mert azért olyanok is korejatszanak, hogy lehet tényleg már a veszekedesekbol lett nagyon elege, vagy ez valami játék most részéről. Azért érdekel, mert én azon vagyok, hogy helyrehozzam vele a dolgokat és visszahoditsam. Ha nem jár senkivel akkor nem erzem lehetetlennek csak előbb időt szeretnék hagyni neki, mert amilyen dühös volt most nem érdemes, ameddig nem nyugszik meg egy kicsit. Én is nő vagyok
2018. okt. 10. 07:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom, biztos forrásból,hogy ő még mindig nagyon féltékeny rám és idegesíti, hogy azt érzi jól megvagyok most nélküle. (Pedig közöltem vele az utolsó beszelgetesnel, hogy nem jó így, szeretem és vele akarok lenni) de ez lehet simán az egója miatt is. Nem tudom...
2018. okt. 10. 07:40
 2/5 A kérdező kommentje:
És még egy dolog. Tudom, hogy a legjobb lenne leülni vele megbeszelni a dolgokat, de ez most lehetetlen. Nem partner. Sajnos mindig nagyon makacs volt. Most különösen. Voltam szakembernel is, ő is azt mondta, hogy várjak 2 hónapot. Csak en attol felek, hogy akkor keso lesz es meg se próbálhatom. Szerinte is nagyon kicsi az esélye, hogy osszejojjon most mással vagy, ha igen akkor se lesznek mely érzelmek mögötte (ő reszeletesen tud mindent a kapcsolatunkrol) ő azt mondta a legnagyobb hiba és amivel a legtöbb eröt adom neki, hogy vegleg elkuldjon az az, ha most elkezdek futni utána.
2018. okt. 10. 07:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Idegesítő amiket írtál. Rossz volt olvasni.


Szerintem ő jól elvan magának és te ebbe beleőrülsz hogy nélküled is megy tovább az élete és nem lett öngyilkos.


Ha az exed akkor mit érdekel téged mi van vele? Hagyd békén.

2018. okt. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezt ő mondta nekem, hogy idegesíti, ha jól elvagyok nélküle, mégis ő tartja a távolságot. Engem meg az erdekelne, hogy van-e ertelme próbálkozom.
2018. okt. 10. 14:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondold meg, érdemes-e azután a busz után futni, amelyik elment. A barátnőd, vagy, ahogy te nevezed, az exed, nélküled képzeli el a további életét. Lehet, hogy visszatér hozzád, de erre kevés az esély. Ha mégis megtörténne, akkor igyekezz, úgy megtartani, hogy ne érezze, hogy ráakaszkodsz, és ki akarod sajátítani.
2018. okt. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!