Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Túlságosan elfajultak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan elfajultak a dolgok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az egyik tankörtársam (lány) már a kezdetektől felvállalta a biszexualitását. Összebarátkoztunk, úgy gondoltam igazi barátnők is lehetünk. Múlt hétvégén áthívott az albérletébe, hogy beszélgessünk és iszogassunk, én pedig átmentem, de leitatott annyira, hogy rávegyen arra, hogy levetkőzzek előtte, ő pedig elkezdett fogdosni de nem hagytam magam, megmondtam neki, hogy én ettől undorodok és hagyjon békén ezentúl. Azóta kapom az üzeneteket, hogy beleszeretett a testembe és minden vágya, hogy kinyaljon, akár az életét adná érte. Engem nagyon megrémítenek ezek az üzik, az eset óta ahogy tudom, kerülöm, az egyetemen pedig nem merek egyedül maradni. Mit lehet tenni?

2018. okt. 7. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
És irtál neki választ az üzikre amiben hangsulyozod neki hogy nem érdekel ez a dolog?
2018. okt. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az első pár üzenetére még válaszoltam, próbáltam normálisan, majd egyre bunkobban, hogy hagyjon békén, de miután nem állt le, tiltottam
2018. okt. 7. 21:22
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Ne félj, azért csak nem fog megerőszakolni! Ha élőben is nyomul, koptasd le.

Ha nem áll le, az már zaklatás, és rendőrségre is mehetsz vele, vagy kérheted a társaid segítségét.

2018. okt. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%
Ém hagytam volna magamat kinyalatni.
2018. okt. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha odamegy mégegyszer mondd meg neki, hogy ha nem fejezi be akkor feljelented.
2018. okt. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ignorálás tökéletes taktika, teljes mértékben zárdd el minden útját a kommunikációnak és nem lesz gond. Le fog állni ha látha hogy nincs értelme, csak türelmesnek kell lenned, ennyi az egész. Nincs is min izgulnod. Hajrá!
2018. okt. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!