Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Férfiak válasza érdekelne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak válasza érdekelne leginkább?

Figyelt kérdés
Ti örülnétek neki ha a csajotok megcsalna egy másik lánnyal és felhozná a 3 as lehetőségét? 24/N
2018. okt. 2. 13:13
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
#10 mindenképpen megtörtênne a megcsalás
2018. okt. 2. 14:37
 12/27 anonim ***** válasza:
77%

A harmas jo

A megcsalas meg megcsalas mindegy kivel

2018. okt. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
64%
Nemtom én speciel baromira örülnek neki
2018. okt. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
lehet. ez attol is függ hogy jól tudnánk e kezelni
2018. okt. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
64%
Ha előre megbeszéljük, hogy csajozni akar, akkor nem lenne semmi gond.
2018. okt. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Az, hogy a hátam mögött megcsalnál egy másik csajjal, erősen megkérdőjelezné a további kapcsolatunkat. Ha elmondod, hogy biszex vagy, és időnként szeretnél csaj létedre csajozni, megoldható lenne, főleg, ha a hármas is opció lenne. Mindenre nyitott vagyok, arra is, hogy a hármas két pasi egy csaj felállással történjen, ha a páromnak erre lenne igénye.
2018. okt. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Természetesen. :)
2018. okt. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Én barátnőmnek felhoztam, hogy mit szólna egy hármashoz, szóval én benne lennék, ő annyira nem:D
2018. okt. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

A megcsalás az kizáró ok. Utána hogy lehet megbízni benne? vagy ha megint félre dug akkor majd megint bocsi.

Ha már úgy szólítjátok egymást hogy szívem az azt jelenti hogy nem tudtok egymás nélkül élni mert a szívre szükség van az életben maradáshoz na már most ha ez hagy a szíved akkor meghalsz. lásd: ha kitépik a szíved meghalsz és ha vissza rakják nem születsz újra, nem? de!

2018. okt. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
64%
Én nagyon örülnék,és örültem is neki
2018. okt. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!