Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Férfiak válasza érdekelne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak válasza érdekelne leginkább?

Figyelt kérdés
Ti örülnétek neki ha a csajotok megcsalna egy másik lánnyal és felhozná a 3 as lehetőségét? 24/N
2018. okt. 2. 13:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
21%
Az attól függ hogy milyen a másik csaj.
2018. okt. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Gyönyörűség nagy csöcsökkel
2018. okt. 2. 13:15
 3/27 anonim ***** válasza:
44%
Erősen elgondolkodnék azon, hogy ez most nekem jó vagy rossz. Önmagában néha eljátszom azzal a gondolattal, hogy a párom egy bizonyos csajjal, plusz én😀, de ha biszexuálisként megcsalna, azt nehezen viselném...🤔
2018. okt. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
61%
Annak örülnék, ha megcsalás nélkül hozná fel a hármas lehetőségét, bár ha csak egyszer történne meg, akkor meg tudnám bocsátani.
2018. okt. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
55%

És milyen a barátnő, hozzá képest?

Szóval a barátnő vagy a barátnője a jobb csaj?

És melyik az irányítóbb?

2018. okt. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
#5 pl puncinyalas
2018. okt. 2. 13:27
 7/27 anonim ***** válasza:
81%
Hat en kidobnam. Megcsalas az megcsalas. 25f
2018. okt. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
66%

Első lépésnek örülnék neki ha megbízna bennem annyira, hogy elmondja nekem, hogy biszex. A vágy és az érzelem két külön dolog részemről és tudom is külön kezelni, szóval ha engem szeretne és közben szeretne egy lánnyal is szexel (már ha közben a velem történő aktusok mennyiségében és minőségében nincs leromlás) akkor nem ellenezném. Ha ezek után felhozná a hármas lehetőségét és nem csak a bűntudat motiválná, akkor ezzel színesebbé tudnánk tenni a szexuális életünket. Ezek után ha ő is és a plusz csaj is akarja akkor már csak azt kellene megbeszélni kinek mi mehet és mi nem.

Utána már örülnék a lehetőségnek.

27F

2018. okt. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
85%
Mivel eleve nyitott vagyok minden jóra, ezért én hátbaszúrásnak érezném, ha a hátam mögött feküdnél le mással. Tökmindegy, hogy férfi vagy nő az illető. Sunnyogtál, átvágtál, megcsaltál, oda a bizalom ...főleg úgy, hogy én nyitott lettem volna mindenre. Részemről lapátra tennélek egyből.
2018. okt. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
64%
Ha megcsalna annak nem, de annak igen, ha elmondaná, hogy szeretne lánnyal is lenni, és szeretné bevonni őt is, tehát hármas szexre. 28/f
2018. okt. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!