Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csak nálam van így? F

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nálam van így? F

Figyelt kérdés
Már több fiúval is ismerkedtem de mindegyik mindig rögtön kéri a képeket és csak a testi örömkre mennek... , csak én lennék olyan h elötte szívesen megismerném? Barátok lennénk aztán többről is lehetne szó. Nekem fontos h ismerjem valamennyire a másikat, igaz eleinte kicsit tartok a dolgoktól ezért nem mondom meg mindenkinek a nevem de miután máregismerek jobban valakit utána elszoktam, csak miután nem küldök képet nem írnak.

2018. szept. 30. 21:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
En is az ismerkedes,beszelfetes hive vagyok.aztan kialakul a dolog,es sokkal izgalmasabb ugy hogyha ismerem,es egyszer ha olyan helyzetbe kerulunk mwgtortenik.az nekem idegen,fura,hogy dzia,kep,este szex,,olyan gepies,,talalkoztok,,es ott van amit akar az ember,mert pl aranylag jol nez ki,,es volt egy estem valakivel,,csgy ot percem.nem jo dolog ez szamomra.
2018. okt. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!