Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez mennyire számít megcsalásna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire számít megcsalásnak a barátnőmmel szemben? Nincs magömlésem, és ezért 2 naponta legalább egészségügyi okok miatt el kell élveznem. Ez sajnos nálam csak akkor megy ha valaki más csinálja, és a fiúk erre hamarabb és egyszerűbben kaphatók.

Figyelt kérdés

azt hiszem rájött a barátnőm, mit mondjak neki? ez egy egészségügyi probléma. ő heti 1 max 2x kívánja a szexet, de nekem a prosztatám miatt többször kell, mert elkezd égni és be is gyulladhat.

az orvos a maszturbációt javasolta, de az nekem nem megy, csak akkor tudok, ha más csinálja. szeretem a barátnőmet, és sosem csalnám meg, ez egészségügyi probléma.


30f


2016. nov. 30. 17:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Xddd

Jo kis estimese

2016. nov. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
És pasikkal sz.patod magad vagy mi?
2016. nov. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
és akkor most jön mindjárt az hogy: "de én heteró vagyok"
2016. nov. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miert nem mondod meg a baratnodnek h ez egészségügyi problema ezért erre szükség van de nem megy csak ha mas csinálja, akkor valoszinuleg kiverné neked de nem te inkabb másokkal vereted..nyomorek vagy nem is kicsit
2016. nov. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem így hogy pasikkal csinálod! Nem számít megcsalásnak! Tök jó lehet olyan pasit szopni akinek nem jön semmi a farkából amikor elélvez! :D
2016. nov. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi van??? :-D :-D :-D Ezt még olvasni is fájt.

Ha meleg vagy, ne leplezd ilyen marhasággal. Vállald fel mucus! A nőtől válj el tisztességesen mielőtt összeszedsz valami nyavalyát a szopóbariktól és egy életre megnyomorítod! Aztán azt csinálsz, amit akarsz, de ez így.. a csaj helyében a sz..rt is kiverném belőled, ha miattad lennék rákos!

Vagy ennyire nem tudtok semmit megbeszélni, ha egészségügyi a baj, bármit megtennék a páromért!

2016. nov. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalás mivel más okoz neked szexuális örömöt és nem a barátnőd
2016. nov. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert ezt vele nem tudtad volna megbeszélni? Idiot.
2016. nov. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

:DDDDDDDDDD

"egészségügyi probléma", haver, ennél jobb kifogást még nem hallottam megcsalásra (ráadásul pasikkal) :DD

2016. nov. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
valóban egészségügyi probléma, mentális egészségeddel van baj, egy szakembert javaslok :)
2016. dec. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!