Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nők, ti megaláznátok egy nőt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti megaláznátok egy nőt, csak azért mert belétek szeret?

Figyelt kérdés

2018. szept. 30. 16:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi? Még én sem aláznám meg pedig én heteró vagyok. Max. finoman elutasítanám.
2018. szept. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Elmondta az asszonyoknak, ők meg röhögtek előttem. Én úgy gondolom h ezt nem érdemeltem meg, hiszen nem nyomultam, rá sem néztem.
2018. szept. 30. 16:52
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyet kerüld el messzire. Nem normális.
2018. szept. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Aki a másikat azért alázza meg mások előtt, mert az szerelmes belé, a legjobb széles ívben elkerülni. És mindegy, hogy férfi, vagy nő az aki megalázza a másikat. Az egy gyökér!
2018. szept. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Ez azért messze van a megalázástól, te kis mimóza... :)
2018. szept. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom nem. Velem már történt hasonló és finoman elmondtam neki, hogy én egyáltalán nem vonzódok a lányokhoz de értékelem hogy be merte vallani, hogyha szeretné folytathatjuk a baráti kapcsolatunkat ugyan úgy mint eddig volt, de ha neki kéne szünet az is az ő döntése, és én teljesen megértem. És még én éreztem kényelmetlenül magam, hogy kellemetlenséget okozok neki
2018. szept. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tudom..az én hibám, én nem élhetek tovább így.
2018. szept. 30. 17:27
 8/13 anonim ***** válasza:
15%
Ő csak röhögött, én felpofoztalak volna.
2018. szept. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Jajj, Törpe, baromira nem a te hibád. Ő viselkedett gyökérként, ő döntött úgy, hogy ezt csinája. Most te csak annyit tehetsz, hogy emelt fővel tovább sétálsz (mindegy, hogy képletesen-e vagy ténylegesen)

Stay strong <3

2018. okt. 1. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Van, mikor jó lenne érzésteleníteni a szívet. Próbálok nem gondolni rá, de nem nagyon megy. És félek, hogy ilyen hatással már senki nem lesz rám, és üres maradok.
2018. okt. 1. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!