Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan szerezzek magamnak pasit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek magamnak pasit?

Figyelt kérdés
Én egy fiatal fiú vagyok és nagyon magányos. Nagyon hiányzik mellőlem egy társ,de nem találok senkit.Nagyon sok nehézséggel kellett már megküzdenem az életben de én ennek ellenére mindig felálltam és folytattam az utamat. De egyedül elég nehéz. Kellenne mellém egy társ,aki eláraszt a szeretetével és próbáltam is keresni de senki olyat nem találtam,akit nekem rendelt volna az ég. Ha tudtok tanácsokat adni hogy mit vagy hogy hogyan csináljam azt megköszönném,mert most is fázok és jól esne ha valaki megölelne.

2018. szept. 30. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
16%
Fogadj örökbe egy menhelyi kutyát
2018. szept. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kezdésnek igyál meg egy fél pálinkát, hogy ne fázz! Aztán mozdulj ki otthonról, és menj valamilyen zenés szórakozóhelyre ismerkedni, és ISMERKEDJ meg különböző emberekkel. Ha ez nem megy, akkor maradnak a netes társ, párkereső oldalak.

Ja, a pálinka nem csak felmelegít, hanem oldja a gátlásokat is. Ha nagyon gátlásos vagy, akkor ihatsz két felest is, de többet nem, mert részegen sem igazán lehet ismerkedni.

2018. szept. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"de senki olyat nem találtam,akit nekem rendelt volna az ég" - Télapó sem létezik és "neked rendelt társ" sem.


Vannak emberek, akik valamilyen szinten az életed részei tudnak lenni valamennyi ideig, akár persze örökre is, de ezért tenni kell: keresni, megtalálni, "megszerezni", és meg is tartani.

Könnyű? Nem.

Megéri? Csak ez éri meg.

2018. szept. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!