Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lányok, nektek is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lányok, nektek is nehéz volt elsőre?

Figyelt kérdés
Nyáron kipróbáltam, milyen puncit nyalni. Előtte csak pasikkal voltam és eddig mindenki dicsért, hogy milyen jó vagyok az ágyban. Viszont úgy érzem, hogy a lánnyal nem voltam túl ügyes. Nyilván gyakorlat teszi a mestert, de eddig én még nem éreztem magam bénának a szexben soha. :( Ti hogy voltatok ezzel?

2018. szept. 30. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem könnyen ment és úgy érzem jól is sikerült. L.
2018. szept. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Nekem tegnap volt az első. Nehezen indult, de úgy érzem eléggé belejöttem.
2018. szept. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Elején kicsit bénáztunk de végére teljesen belejöttünk ahogy te is mondtad a gyakorlat teszi a mestert, de ami nálunk és szerintem mindenki másnál is az az izgalom úgy hogy csak nyugodtan :) take easy!
2018. szept. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A párom kicsit idegenkedett attól, hogy kinyaljam de azért meg volt elégedve. A tegnap már ő is kinyalt engem. Elmúlik az első bénázgatás.
2018. szept. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!