Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Más is álmodott így?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is álmodott így?

Figyelt kérdés
Szóval, mielőtt lefekszem pasikrol szoktam ábrándozni amivel nem is volt semmi gond, miután elaludtam azt kezdtem álmodni higy beszélgetek valakivel ,majd benyit egy férfi , előveszi a farkát és spermával összekeni majd mondja ,hogy szopjam le, amikor bemegyek a szobába egy meztelen nő feküdt ott aki leszopott és én megdugtam , miután keveset dugtam elkezdtem pisilni, felkeltem és kiderült ,hogy ez a pisi az a való életben sperma volt és elélveztem. Tudom ,hogy hülyén hangzik de történt valakivel még így?

2018. szept. 23. 06:13
 1/2 anonim ***** válasza:
aha, dugtam egyszer almomban egy szoke csajjal, es a vegen nem csak az almomban elveztem el. de ez normalis, ejszakai magomlesnek hivjak.
2018. szept. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elég zűrzavaros álmod lehet. A legegyértelműbb, hogy az álmod végén elélvezel.
2018. szept. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!