Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már veletek olyan hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan hogy szex közben bejött a gyerkőc mert mondjuk rosszat álmodott?

Figyelt kérdés
mi volt a reakció?

2017. márc. 31. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Ez elég ciki. Ilyenkor kulcsra kell zárni a hálószobát. Lelki és szellemi fejlődésében pont nem tesz jót ha ilyet lát.. Torz képe lesz a szexualitásról később gondja lehet a nemi identitással. Esetleg az első alkalomkor feszült stresszes lesz. Lehet hogy sokan nem nagy dolognak tartják.. De sérül a gyerek szellemileg és lelkileg is amikor ilyet lát kicsi korban 23L
2017. ápr. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

#1 Attól nem sérül a gyerek, hogy egy rémálom után nem tud bejutni a szüleihez, akik ideális esetben a lelki támaszt nyújtják neki? Most gondolj már bele, csóri gyerek ott sír a kulcsra zárt ajtó előtt, szerinted milyen érzés lenne neki? Velem ilyet csináltak volna, kapásból arra gondolok hogy nem szeretnek.


Bocsi hogy nem a kérdésre válaszoltam, nekem még nincs gyerekem. Bár a szüleimre egyszer már rányitottam kb 7-8 évesen, nem tudom az mennyire számít :D

2017. ápr. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Olyankor el kell neki magyarázni már, nehogy az oviban, vagy suliban eljátssza valamelyik kislánnyal.
2017. ápr. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%

El kell neki magyarazni valahogy az o szintjen, hogy mit latott. Mert ha csak magaban talalgat a gyerek, akkor sokszor azt gondoljak, hogy "apa bantja anyat", meg ilyesmik. Valamit ki kell talalni, hogy pl ha egy felnott ferfi es no szerelmesek, akkor igy mutatjak ki egymasnak, de ezt csak kettesben csinljak, amikor senki nem latja oket, gyerekeknek meg nem valo

Vagy mit tudom en, nincs meg gyerekem, de en ilyesmit mondanek

2017. ápr. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
a klasszikus magyarázat azt hiszem a csikiharcoltak vagy birkóztak
2017. ápr. 1. 17:02
 6/9 A kérdező kommentje:

#2 4-5 évesen egyszer én is

de másnapra elfelejtettem

aztán 16 éves koromban egy hasonló témánál felrémlett, hogy hoppá, egyszer én is rányitottam a szülőkre lurkóként

2017. ápr. 1. 17:03
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
mi olyankor próbáljuk csinálni mikor nincs otthon ezek elkerülése végett - pl. mikor a nagymamánál van, vagy még nem hoztuk el az oviból, és a többi..
2017. ápr. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
De rohadt szar lehet ha a gyerek miatt már nincs nyugodt szex amikor az ember akarja.
2018. jan. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyik megoldás, hogy valóban kulcsra kell zárni az ajtót ilyenkor, de ha észlelitek, hogy a gyerek bömböl, akkor azért leálltok, és beszéltek vele. Szerintem a 2-es válaszoló félreértette a dolgot, fél perc bömbölés még nem hinném, hogy lelki törést okozna a gyereknek.


A szexben is jobb úgy ellazulni, hogy nem paráztok azon, hogy bármikor benyithat a gyerek.


Ha meg meglátott, akkor sincs alapjában véve tragédia. Úgy dolgozza fel a gyerek, ahogy segítik. A szülők reakcióján múlik minden. Ilyenkor tényleg kell a korának és a helyzetnek megfelelő szexuális felvilágosítást tartani.


Abból lesz tragédia, ha egy prűd párt fülel le a gyerek, mert azok nem tudják kezelni a helyzetet.

2018. máj. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!