Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Egy erett biszex nönek izgato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy erett biszex nönek izgato egy fiatal lany? Pl a strandon hason fekve a tinilanyok kerek feneke? be tudja inditani a fantaziajat?

Figyelt kérdés

2018. szept. 18. 17:26
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

Nem

Engem egy nobe a szemelyisege izgat fel.

Ha fiatalabb akkor a naivsag, kedvesseg, ha zavarba jon ...

2018. szept. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyes vagyok es igen no!
2018. szept. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%

Nem.


Az érett és kiforrott szemèlyiség a vonzó.


Amúgy nem vagyunk parasztok, és jobb dolgunk is van annàl, hogy mások seggét lessük😴 Nèha sajnàlom a pasikat, amiért soha nem tapasztalják az igazi női vonzerőt, mert csak annyit látnak belőlük, hogy a strandon fekve kerek a seggük...

2018. szept. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
nem mondom magam teljesen érett nőnek és hozzátenném hogy meglehet hogy a túl sok fiú barát miatt ragadt rám az a szokás hogy néha megnézek magamnak egy-két szembejövö nőt akár strandon akar utcán. és igen néha van hogy beindítana egyik másik csak a miatt ahogy kinéz. viszont egyetértve a fentebb szólókkal a külső nem minden...sőt
2018. szept. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Megnézem a csinos, fiatal lányokat, de szerintem ugyanígy megnézi egy hetero nő is, mert ha szép, akkor az vonzza a szemet.

De olyan még nem volt, hogy megkívántam volna egy 20-25 évest. Se a strandon, se sehol.

33 bi, nő

2018. szept. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%
Nem,mert a tinik többsége nagyon csúnya.
2018. szept. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Williamspear ***** válasza:
65%

#3: Már megbocsájts kedves 3-as! Vannak férfiak, akik nem csak "kerek seggekből" áll számukra a nő... Hanem a NŐ teljessége számunkra az igazi vonzerő! :)


Egyébként meg a kérdező férfi... Felettébb érdekelne, hogy miért érdekli őt az érett biszex nők viszonya a fiatal tini fenekekhez?! :D

2018. szept. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 kérdésére a válasz: valószínüleg nem talált számára megfelelő pronót a kielégüléshez és innen akarta beszerezni a "betevőt"
2018. szept. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem változó, van aki szexuálisan fogékonyabb a külsőre...

bar abban biztos vagyok a lányok annyira nem bamuljak egymást.,,

2018. szept. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!