Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lenne egy kérdésem ti mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hop-hop kérdése:

Lenne egy kérdésem ti mit tennétek ha egy házaspár megkér h te légy a harmadik az ágyban?

Figyelt kérdés
pár napja egy ismerkedős oldalon rám irt egy fiu aki szimpatikus is volt de sajnos házas igy nem akartam töle semmit de elkezdett hivogatni és volt amikor a felesége is hivott én nem tom mit tegyek ti mit tennétek a helyemben????
2018. szept. 14. 13:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

1xcsináltam ilyet annyira nem volt jó

A srácnak viszont tetszett mert utána külön is taliztunk

2018. szept. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Biszex vagyok, így ha a házaspár mindkét tagja hívna, hogy bújjak velük ágyba, gondolkodás nélkül mennék. Gondolom, nem véletlenül hívott mindkettő téged, hogy légy velük.

Ha biszex vagy és érdekel a hármas, mondj igent, és élvezd a hármas minden örömét!

2018. szept. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
benne lennék.
2018. szept. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!