Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ki hol talált hármas szexhez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hol talált hármas szexhez harmadik lányt?

Figyelt kérdés
Párommal kiszeretnénk próbálni nagyon sok társkeresőn regisztráltunk de semmi.Ötletek hogy hol találunk 3. lányt?
2018. febr. 28. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem úgy jött össze, hogy volt egy szexkapcsolatom, és a lánnyal kitaláltuk, hogy mi lenne, ha egyszer bevonnánk az egyik barátnőjét is. Ezek a partnerkereső, chatelős oldalak nem tudom, mennyire megbízhatóak. 23/F
2018. febr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tinderen esetleg megprobalhtjatok
2018. febr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Életem során jó pár hármas felállás volt. Ílyen felállásban vesztettem el a szüzességemet is, azaz egy nagyfiú élőben megmutatta, hogyan és miképp kell boldoggá tenni- kielégíteni egy lányt, aztán magunkra hagyott minket, és a látottak alapján szerelmeskedtem.... és elvesztettem szüzességemet :) S mvel jó élmény volt, ezért megmaradt az érdeklődésem a hármas felállás iránt. A későbbiekben minden barátnőmnek felajánlottam ezt a lehetőséget, s ha pozitív volt a fogadtatás, akkor a Barátaim- ismerőseim között kerestem fiút. Amennyiben nem találtunk alkalmasat, akkor neten. Pár évet dolgoztam talpmasszőrként is, és ezen idő alatt volt felkérés erotikus masszázsra, és ezek közben néha volt hármas felállású is.


A legérdekesebb az volt, amikor egy srác szerette volna nézni, ahogyan a barátnőjével szeretkeznek, de ezt a lány csak "TITKOSAN" vállalta. Úgy oldották meg, hogy amikor megérkeztem hozzájuk, a srác egy kendővel egyből bekötötte a szememet, így én nem láthattam alányt, csak érezhettem őt. A fiú irányított minket, s mí úgy szeretkeztünk, ahogyan a srác kérte :) Ez is neten jött össze.

Lajos

2018. márc. 1. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Barátnőm legjobb barátnőjét vettük be. Barátnőm csak is vele volt hajlandó hármasozni, de ez cseppet sem volt ellenemre. :P 28/f
2018. márc. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ÉN SEHOL DE MIÉÉÉÉRT NEM ???
2018. márc. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem ez úgy jött össze, hogy volt egy barátnőm, aki bemutatott az ő legjobb barátnőjének. Elkezdtünk beszélgetni és kiderült, hogy ő érdeklődik a lányok felé és a férje hagyja úgymond, hogy kiélje a szexuális vágyait nőkkel. Egyszer felhívott magukhoz. Ittunk meg minden..aztán megtörtént. Mondjuk egy darabig nem tudtam napirendre térni a dologgal, főleg, hogy fűzték a fejemet közben, hogy újra.. De aztán végülis egész jó volt. :D

20/l

2018. márc. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!