Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Leszbikusok! Ti amikor rájötte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Ti amikor rájöttetek, hogy a lányokat szeretitek elmondtátok valakinek?

Figyelt kérdés
Én biszex vagyok,de a lányok jobban bejönnek.Senkinek sem merem el mondani.Csak cálzok rá olyanokkal,hogy csalódtam xy fíúban,es átmegyek a lányokhoz(ez eleg fura,gaz tudom)Legjobb baratnombe vagyok szerelmes mar egy ideje,ezt se mondtam el senkinek.Nem erdekelne mások véleménye,csak egyszerűen nem merem,nem akarom elmondani.Bár ez nem is tartozik másra.

2018. szept. 10. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

,, csalódtam xy fíúban,es átmegyek a lányokhoz "


Ezt NE!!!! Az ilyen miatt nem veszi senki komolyan, ha valaki kijelenti, hogy homoszexuális. :,)


Én nem mondtam el senkinek. Nekem természetes dolog, nehogy már én érezzem rosszul magam attól, hogy úgy életem az életemet és azzal, ahogy nekem jól esik. Engem is bántottak, bántanak a mai napig, de már egyre kevésbé érdekel. Ha rákérdez valaki, elmondom, hogy a Major Anna a párom. Ennyi. Az, hogy miként dolgozza fel az információt, az már nem az én problémám.

2018. szept. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én sem jelentem ki senki előtt, hogy szia biszex vagyok, de ha valaki rakerdez akkor elmondom neki az, hogy hogy fogadja az meg már nem az én dolgom 😁 19N/Bi
2018. szept. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én el szoktam mondani, ha szóba kerül a téma, de magamtól nem reklámozom.L.bi.
2018. szept. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem mondtam el senkinek.

33nő

2018. szept. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!