Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Pasik! Ti melyiket szeretitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti melyiket szeretitek vagy szeretnétek jobban a szexben? (pasival) Ha a partneretek milyen?

Figyelt kérdés

Nyilván elsősorban passzívak fognak mondani valamit, de aktív vagy uni vélemény is érdekel, hogy aktív melyiket szereti csinálni pl. Melyik a jobb - ha:


1. A partneretek szinte el sem enged, úgy értem mindig csinál valamit, nincs szinte olyan szakasz a szexben, hogy csak az aktus zajlik. Tehát nem csak ki be ki be hanem közben mindig hozzátok akar érni. Misszionáriusban például mindig akar csókolni, vagy a fületekkel játszani, vagy a nyakatokat csókolni. Hátulról is kutyapózban, a hátatokat csókolja, hátulról smárol le. És folyamatos a simogatás, orális kényeztetés közben is. A csókolózás hosszú, leginkább nyelves. Illetve ő irányít közben.

Illetve az elején is a végén is, s közben is időnként végignyalja atesteteket: hasatokat, nyakatokat, lábatokat.

Na azért nem is vad hardcore szex a dolog.



Vagy az, ha azért tart szünetet, akár hosszabbat két csók, illetve szeretgetés közben.

És vannak szakaszok amin csak az aktusra koncentrál, különböző pózokban - közben mást nem csinál, nem simogat nem csókol se nem nyal.

Hátulról is csak ölel, nem sokat csókol.

És lassabban is csinálja, és csak időnként hevesebben.

Megfontolt a simogatásban, és a nyalásban. Nem a végéig csókolja a testeteket, csak néhányszor és nen nyalja végig sem az elején sem a végén sem közben - és ti vezettek.



Melyiket tartjátok kellemesebbnek, romantikusabbnak vagy érzékibbnek? Melyikben mi a baj?



2018. aug. 14. 23:05
 1/6 A kérdező kommentje:

Jav.:

2. Vagy az, ha azért tart szünetet.......- és ti vezettek.



Csakhogy világos legyen.

2018. aug. 14. 23:07
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha irányít és folyamatosan dolgoznom kell rajta.
2018. aug. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szimpatikusabb a kettes változat, Ugyan még nem volt, ki folyamatosan csinált volna valamit, de úgy érzem, nem viselném el a folyamatos puszit, nyalást, stb-t.
2018. aug. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyik se tetszik, mivel csak térdelni szeretnék.
2018. aug. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mind 2ben volt részem. Az első igazából kivitelezhetetlen,nincs annyi energia a földön,hogy ezt mondjuk 1óráig lehessen csinálni.

Még kapni s fárasztó. Viszonozni pedig pfff.


A 2pedig kicsit izé. Engem zavart a másik "hidegsége" a szenvedély hiánya.


A 2öt keverni kell,az a jó.

Nem kell a másikat észnélkül egyfolytában buzeràlni. De legyenek hosszú csókok,sok simi,stb

2018. aug. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak térdelni szeretnék, abban viszont nagyon szeretem ha simogatja a fejem, beszél hozzám, irányít, nyög halkan...


22

2018. aug. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!