Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti melyiket szeretitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti melyiket szeretitek a szexben? Ha a partneretek milyen? (lent)

Figyelt kérdés

Melyik a jobb - ha a partneretek szinte el sem enged, úgy értem mindig csinál valamit, nincs szinte olyan szakasz a szexben, hogy csak az aktus zajlik. Tehát nem csak ki be ki be hanem közben mindig hozzátok akar érni, misszionáriusban például mindig akar csókolni, vagy a fületekkel játszani, vagy a nyakatokat csókolni, hátulról is kutyapózban, és folyamatos a simogatás, orális kényeztetés közben is. Ezenkívül nem kifejezetten lassan csinálja, hevesen. Illetve ő irányít közben. Na azért nem is vad hardcore szex a dolog.


Vagy az, ha azért tart szünetet, akár hosszabbat két csók, illetve szeretgetés közben, és vannak szakaszok amin csak az aktusra koncentrál, különböző pózokban. És lassabban is csinálja, és csak időnként hevesebben, megfontolt a simogatásban, és a nyalásban, (nem prűdre gondolok). Nem a végéig csókolja a testeteket, csak néhányszor - és ti vezettek.


Illetve ezenkívül is ha a partner irányít vagy ha ti?


Melyiket tartjátok kellemesebbnek, romantikusabbnak vagy érzékibbnek? Melyikben mi a baj?



2018. aug. 4. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva most megfogtál ezzel a kérdéssel. Nehéz döntés :D nálam kedv és hangulatfüggő az hogy éppen egy vadabb vagy egy visszafogottabb menetet akarok. Szeretem azt ha kényeztetnek közben, ha megcsókol a partnerem, ki ne szeretné :) de szerintem a jó sex alapja nem az hogy éppen ki irányít vagy hogy 2 menet között tartatok-e szünetet! az a lényeg hogy mind a ketten élvezzétek, legyen szó vad sexről vagy sem :)
2018. aug. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az első egy tökéletes aktus... de a legtöbb férfi ezt azért nem tudja kivitelezni.
2018. aug. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2-es: negatív hozzáállás.
2018. aug. 4. 17:55
 4/11 anonim ***** válasza:
30%

#2:

Miért nem?

2018. aug. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az első sokkal jobb szerintem.

24/L

2018. aug. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Változó, hogy mihez van kedvem. A tökéletes szex a kettő keveréke. Ha muszáj lenne választani, akkor az első.
2018. aug. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ebben semmi negatív nincs ez a tapasztalatom. Amikor egy férfi eljut addig, hogy bedugja a farkát, onnantól már arra fókuszál. Sőt, olyan esetben is mint pl ujjazásnál: csak az ujjaira figyel, a test többi pontján megszűnik ingerelni.

Fogalmam sincs miért van ez. Ösztönösen így csinálták a partnereim. Pedig igazából nekem ilyenkor hal meg a vágyam. Mert együtt a legjobb, amikor foglalkozik más részeimmel is közben (legalább csókolgat vagy valami).

2018. aug. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom, amikor közben csókoljuk, simogatjuk egymást, mindig hozzáérünk egymáshoz valahogy, néha lágyabb, aztán vadabb az érintés, de így imádjuk.
2018. aug. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%
Szegény ketteske...
2018. aug. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
29%
Az aki azt írja hogy egy férfi nem tudja az első opciót kivitelezni azt a nőt nagyon sajnálom mert még nem találkozott igazi férfival. Én bármelyik nőnek meg tudom adni a tökéletes szexet bármikor. Egyszerűen odafigyelés kérdése. Én nem azt nézem egy aktus során hogy nekem mi a jó hanem hogy a csúcsra repítsem azt akivel együtt vagyok és ezért bármit megteszek. Meglep hogy ez ilyen ritka. 35 F
2018. aug. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!