Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Egy fiatal csaj egy idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiatal csaj egy idősebb nőt csak kalandra használhat?

Figyelt kérdés
2018. aug. 14. 12:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem
2018. aug. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem?
2018. aug. 14. 12:28
 3/11 A kérdező kommentje:
Mit tapasztaltatok ezzel kapcsolatban?
2018. aug. 14. 12:34
 4/11 anonim ***** válasza:

Egy idősebb nő nem áll le

"fiatal csajokkal". Az idősebb nők igényesebbek ezen a téren mint az idősebb férfiak.

2018. aug. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Én voltam idösebb növel.

Mind a letter komolyan gondoltál és hosszú távon.

(Aztán valami teljesen más miatt mentünk szét)

19/L

2018. aug. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Inkább egy idősebb nő használ kalandra egy fiatalabbat.
2018. aug. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
"Egy idősebb nő nem áll le fiatal csajokkal. " Tényleg? Akkor se ha szereti??
2018. aug. 14. 22:02
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy idősebb ,felnőtt,érett,okos,nagy élettapasztalattal rendelkező NŐ ugyan mit szeretne meg egy éretlen, szelfizkedős, hozzáképest buta és még testileg is fejletlenebb tini LÁNYkában? Nem, a "hamvas"testüktől sem esnek hasra, képzeld, bármelyik 30-as nő tudja azt amit ők. A legtöbb (szinte mindegyik) nő még kalandba sem megy bele az utánuk koslató kislányokkal, nemhogy ők szeressenek beléjük meg ne essen le nekik és hagyják magukat kalandra használni, úristen... Olyan mintha azt kérdezted volna, hogy egy átlag magyar gimnazista, aki látta a Helyszínelők összes részét félrevezetheti-e az FBI-t...Szóval paradox a kérdésed.
2018. aug. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy tiniről van szó? :o Felnőtt nő, huszonnégy éves kb. Intelligens, gyönyörű, dolgozik. Én 30 vagyok, van korkülönbség, de teljesen beleestem. Még lélegezni is nehéz nélküle. Hát más korosztály, de mit tehetek? Annyira várom, hogyan fog viszonyulni hozzám. Persze, nekem csakis kapcsolatra kéne. Ha mást mond abba nem megyek bele.
2018. aug. 15. 10:34
 10/11 anonim ***** válasza:
A 30 az mitől idős?
2018. aug. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!