Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van egy tanárnő aki nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy tanárnő aki nagyon bejön mit tegyek? 17/L

Figyelt kérdés
Szerintem én is bejövők neki mert nem az a tanár diák kapcsolatunk van sokkal közelebb állunk egymáshoz, puszilgatjuk egymást meg öllelgetyük egyszer a nyakamra adott puszit de amugy van párja .
2018. aug. 10. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Túl sokat tetszik ebbe belegondolni kisaszzony :D 24/F
2018. aug. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Ne akard , van párja. Ez erkölcstelen vágy. Amúgy még szabálytalan is.
2018. aug. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
mit vársz ettől az oldaltól vagy az itt megforduló emberektől??? Ha naponta teszed ki ugyanazt a kérdést, attól még senkisem sámán hogy megmondja mit tegyél és hogyan tedd. Bakker, ennyire kevés neuronnal nem rendelkezhet egy 17 éves ....
2018. aug. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azert tettem ki többször mert az oldal le törölte és már rá jöttem hogy nem szegem meg a szabály , nem azért mert hülye vagyok és 100 ki írom
2018. aug. 10. 15:03
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
öllelgetyük.. na erre már nem kifogás a bocsi telóról vagyok meg az autocorrect :)
2018. aug. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Még most is meg van szegve az szabály, mert még mindig nem lenni te tizennyolc.
2018. aug. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a nyelvtan tanárod.
2018. aug. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Megértem amit írtál.Nehéz lehet ellenállni a kísértésnek,mert a vágy amit ilyenkor az ember érez az leírhatatlan.Szerintem mindketten kívánjátok egymást, csak eddig még nem adtátok egymás tudtára.

Tudd meg mit szeretne tőled és akkor dönts okosan.

Sok sikert!

2018. aug. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az utolsó valaszolonak :)
2018. aug. 10. 19:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen,én vagyok az utolsó válaszoló! Ha kérdésed vagy egyéb problémád lenne és tanácsra lenne szükséged keress meg bátran itt,vagy privátban.
2018. aug. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!