Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szopatólyuk tapasztalatok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szopatólyuk tapasztalatok? Főleg Hajdúszoboszlón

Figyelt kérdés

Azokat kérdem, akik próbálták/élvezik ezt a műfajt :) Nem, akik undorodnak vagy félnek. Milyen tapasztalataitok vannak? Idén esetleg voltatok Szoboszlón, mi a mozgás arra?

22/f



2018. aug. 9. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Én elhiszem azt, hogy te tudod hogy mit kérdeztél - és nekem elég is ennyi...
2018. aug. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
GloryHole :) egyeseknek talán így ismerősebb
2018. aug. 9. 20:33
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Én Pesten voltam, jó élmény volt. Mind2 fél akarta a másiknak csinálni és elég szép szerszámokat lehet látni.
2018. aug. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvános strandon vannak ilyen lukak ahol ki lehet lógatni a lőcsöt? Csak így simán?
2018. aug. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2. szuper, örülök a jó tapasztalatnak :D


3. Igen, van :) sőt nem csak strandon, sok bevásárlóközpontban, plázában, wc-ben

2018. aug. 11. 20:41
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

Debrecenben az egyetemen volt tapasztalatom, mindkét oldalról...

Egy iszonyat szép, kb 20 centis farkat szoptam le, rengeteget élvezett, viszonylag hamar. Nagyon jó érzés volt. Sajna vele nem volt fordított helyzet, miután elment, ki is ment :D egy perc múlva meg bejöttek a takarítónők :D


Másik alkalommal egy kisebb méretű faszt ápoltam le, és ő is engem, az valami iszonyat jó volt. Olyan gyorsan járt a keze a farkamon miközben izgatta a makkom a nyelvével, hogy el sem akartam hinni... én is elég hamar elmentem. :D


Szoboszlón nem voltam, valamiért nem szeretek strandra járni, pláne egyedül :D

2018. aug. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%
Ti betegek vagytok!
2018. aug. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lehet... de legalább kiélvezzük az életet :D
2018. aug. 24. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!