Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok mien érzés más novel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mia77 kérdése:

Lányok mien érzés más novel /lánnyal a sex? Tapasztalatok tanácsok? 20L

Figyelt kérdés

2018. jan. 19. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Hogyhogy "más" nővel? Eddig csak ugyanazzal voltál? :-P
2018. jan. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Eggyel sem voltam még ugy ertettem ... 😂
2018. jan. 19. 14:01
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Az a baj bocsi ha irnanak is neked skkor se reagalnal...pedig biztos van/lenne aki ir vagy erdeklődik
2018. jan. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Isteni, szerintem százszor jobb mint pasival :)
2018. jan. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
MILYEN
2018. jan. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#4: Hülyeség így általánosítani, én bi vagyok (bár férfi). Volt mindkét nemből pár tucat partnerem már és mindkét oldalon volt olyan, akivel isteni volt és olyan is, ami inkább meg se történt volna. Az ember számít, akivel szexelsz. Persze egy binek izgató egy farok is, meg egy punci is, de mind a kettővel mást kell csinálni, mind a kettőhöz máshogy kell hozzáállni, így nem is hasonlítható össze, hogy melyikkel jobb, vagy rosszabb.
2018. jan. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
En is kivancsi lennek milyen egy novel a szex. Ahogy a melleit puszilgathatom stb.. 22/L/L :)
2018. jan. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs is jobb! :D Próbáld ki én azt mondom! 20L
2018. jan. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!