Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A biszexeknél tényleg úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A biszexeknél tényleg úgy van, hogy időszakosan változik, hogy éppen melyik nemhez vonzódnak jobban?

Figyelt kérdés
Ez nem nehezíti meg egy komolyabb párkapcsolat fenntartását?

2018. júl. 18. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nalam sohase valtozott. maximum neha uj dolgok erdekelnek vagy lannysl, vagy fiuval. 19/f
2018. júl. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 he84 ***** válasza:
70%
Valóban így van ez a legtöbb biszexuális embernél. De mindenkinél mindig változó, hogy mikor és melyikhez vonzódnak jobban, meg hogy mennyi ideig, ez is változó. Nem hinném, hogy nehezebb lenne. Mégpedig azért nem, mert attól még, hogy épp egy kapcsolat közben elkezd jobban érdeklődni ismét a egyik nem iránt, az nem azt jelenti, hogy a másik már egyáltan nem érdekli, nem izgatja. Ha valaki emiatt megcsalja a párját, az nem is igazán szereti a párját, hanem akkor csak az érdekli, hogy épp melyik nem iránt vonzódik jobban és olyan ember által legyen kielégítve.
2018. júl. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Vannak, akiknél igen, de általában nem.
2018. júl. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nàlam nem,én folyamatosan a nőkhöz vonzódom jobban.Az összes biszex ismerősöm meg tudja nevezni hogy melyik nemhez vonzódik jobban mindig.


L

2018. júl. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Nekem kifejezetten változó, egy mérleg. Legutóbb a nőkhöz 1 évig vonzódtam jobban és volt azidő alatt nőm. Szakítás után a férfiak kezdtek érdekelni, ennek is már 1 éve, de ez most nem fog változni, mert kialakulóban van egy kapcsolatom egy pasival.

Több biszex ismerősöm alapján és magamból kiindulva is attól függ, hogy éppen melyik nemnél sikeresebb az ember vagy hogyan alakultak/alakulnak a párkapcsolatai.

2018. júl. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
19%
Aha. Tehát a héten puni b héten kuki.
2018. júl. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 he84 ***** válasza:
100%
Nem egészen így van Spricc6. Azért nem hetente, havonta változik általában, akiknél változik, hanem annál ritkábban.
2018. júl. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Nálam nem változik, mindkét nemhez egyformán vonzódom. Van egy házaspár akikkel évek óta szexelek, és a legkielégítőbb akkor ha hárman vagyunk! Van, hogy adott esetben ketten vagyunk az ágyban, de akkor hiányzik a harmadik
2018. júl. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#6-osnak: ki mondta, hogy hetente változik? Ennyire ne forgasd már ki a szavakat.

Nekem évente változott. Ha pl. hónapokig nyűglödtem egy csajjal, akivel nem váltak el az útjaink szépen, akkor elment a kedvem egy időre a nőktől. Ha meg hónapokig nem boldogultam a pasikkal, akkor automatikusan a nők felé erősödött a vonzalmam. De nehéz ezt megérteni...

2018. júl. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
8 éve vagyok párkapcsolatban. Az érdeklődés nem jelenti, hogy meg is kell tenni.
2018. júl. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!