Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A biszexeknél honnan lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A biszexeknél honnan lehet tudni, h egy vele azonos neművel csak barátkozni akar v többet is?

Figyelt kérdés
milyen viselkedése lehet odafigyelni?

2014. szept. 14. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:

szemezés, kisebb-nagyobb bókok, testi kontaktus

l/bi

2014. szept. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem bztos hogy észre veszed
2014. szept. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mármint mit nem veszek észre?
2014. szept. 14. 15:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy észre veszed, ha egy srác egy másiktól akar valamit. De általában megnézi a srácot... :) Végigméri a testét, ha a biszexualitása nem érzelmi, hanem testi alapokon mozog. Azaz a szexet kívánja fiúval is, de többet nem. Magyarul tetszik neki a férfi teste... :)

25 F

2014. szept. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meleg vagyok, kisebb-nagyobb bókokat szoktam mondani mindenkinek, akivel jóban vagyok és kedvelem, a testi kontaktus is előfordul, de mégsem akarok velük általában lefeküdni. Egyszerűen csak merek nyílt lenni az érzelmeimmel kapcsolatban, de ez nem azt jelenti, hogy mindenkit ágyba akarok vinni.
2014. szept. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!