Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Folyton néz, figyel egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton néz, figyel egy lány engem, akarhat vmit? (én is lány vagyok)

Figyelt kérdés

Tavaly észre vettem már,hogy az egyik üzletben lévő lány ha kint cigizik és éppen arra kutyát sétáltatok vagy boltba megyek akkor figyel. Nézhetne mást is,sok ember jár kell arra. De nem.

Ma is egy másik üzletben lévő idősebb nővel beszélgettem mindig megdögönyözi a kutyámat,pont mellette van az üzlet, lány kint cigizett,fél szemmel mikor oda pillantottam engem nézett.Elszívta a cigit,de még akkor is kint állt,engem figyelt,igazából eléggé feltűnően.

Viszont már jött velem szembe az utcán akkor hirtelen elkapta a tekintetét nem nézett rám.

Nem igazán tudom hová tenni, ha kint beszélget másokkal,akkor is engem néz. Ugye meg meg állok,mert a kutyám szaglászik.


Már többször gondoltam oda engedem a kutyámat, aztán jajj bocsi,vhogy szóba elegyedni, kutyákat szeretheti,mert a kolléganője,hozzánk jár kutyával, már simogatta :D Tehát nem lenne baj. De pár szó váltás után lehet másabb lenne.Legalábbis hátha kiderülne vmi. Csak sétánál nem mindig van kint :D


Állandó figyelés lehet jele annak,hogy akarhat vmit? Csak nyilván nem mer ő sem lépni.


Sajnos szűz vagyok se nővel se férfival nem voltam, nőkkel a kapcsolat nem vonz,de kipróbálnám a szexet.

Ha úgy alakulna simán benne lennék.


2018. júl. 16. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:
én is így vagyok csak én fiúba :)
2018. júl. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem akar semmit tőled, nekem elárulta.
2018. júl. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Életkort kerdeztetek uzibe.

En 25 vagyok, a lany szerintem nagyjabol velem egykorú lehet.

2018. júl. 17. 07:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet csak szimplán érdekes számára az ízlésed, a kinézeted.
2018. júl. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Normális mai fiatal szettingben vagyok mindig, ez esetben rövidnadrág,ujjatlan felső, sarú vagy papucs :D Télen is nézett amikor meg sima fekete hosszú kabátban voltam, nem hinném,hogy az öltözködésem lenne fura..


Na mindegy. Ma elterveztem reggel,hogy oda engedem a kutyámat,de sajnos nem volt kint és az üzlet ajtaja is zárva volt.


D.u már mikor újra kutyát sétáltatok akkor zárva a bolt.

2018. júl. 17. 20:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez a kutyát odaengeded hozzá, jó ötlet, hogy beszélni tudj vele. Lehet, semmit nem akar tőled, de ezt csak akkor tudhatod meg, habeszélgettek.
2018. júl. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen,vhogy beszélgetésbe kéne vele folyni,onnantól a testbeszéd az beszél :D
2018. júl. 18. 18:30
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja meg utána nyilván fogok neki köszönni is, esetleg többször sikerül majd beszélgetésbe folynom vele az lenne a legjobb. Ha nem is akarna semmit csak véletlenül jött így ki,hogy néz (bár az azért fura lenne) legalább tudom merre hány méter :D
2018. júl. 18. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!